şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş başkanı fikret orman'ın dün verdiği röportajda yaptığı yorum. efendi beşiktaş, efendi bir oyuncuyu kadrosuna katmış efenim. çok düzgün bir karaktermiş kendisi maşallah.

  söz konusu röportaj: fikret orman pepe yorumu

  pepe'nin çok düzgün karakterini gösteren bazı anlar: pepe'nin düzgün karakteri
 • adam ne derse olay oluyor.

  aslında olay olmuyor. oldurmaya çalışılıyor. lan ne desin adam?

  adam satın aldığı topçuyu gömsün mü? ne istiyorsunuz ki?
 • galatasaray ve fenerbahçe başkanlarının da zaten emre, volkan, bilica, melo, bülent falan bunlara hep karaktersiz demiş olmaları.
 • algıcı orospu çocuklarına dert olmuştur, şimdi bu algıcı yavşaklar daha önce felipe melo'nun taşşaklarını yalıyordu, üstelik melo denilen kangal kırması gittiği her takımda uçan tekmeleri ve kırmızı kartları ile tanınıyor, o melo denilen kangal kırması otobancıların son şampiyonluğunda hiç kırmızı görmeden sezon kapatmıştı bak hesap et, pepe ise son 5 yılda kırmızı kart bile görmemiş, söyleyeceklerim bu kadar.
 • herif futbolu adam dövmek için paravan olarak kullanıyor.
 • karakter ne? sadece sahada yapılan manyaklıklar mı? bu adam son yıllarda düzelmiş ki zordur değişim. karakter insan ilişkileri mi?
  edit: herkes rütbesini bilecek spor
 • şimdiden halkla ilişkiler çalışmaları başlamış, hayırlı olsu. bir iki gazeteye de haber yaptırın çok hakikatlı adam ihtiyarları ziyaret etti felan diye, sonra sitsen kart göstermez bizim hakemler.
 • katıldığım önerme. ufak tefek, hatta aslında şirin bile sayılabilecek çıkışlarını da dizginleyebilirse emre ve melonun yanına fair play üstatı olarak adını altın harflerle yazdırır.
  zaten önümüzdeki sezon göreceksiniz ki bu adam abartıldığı gibi 5-6 kırmızı kart görmeyecek. en fazla 1 kırmızı kart görecek o da büyük ihtimal bu ağır algı operasyonundan etkilenen hakemin hatalı kararından doğacak.

  emre ve meloya da aynı algı operasyonu yapılmaya çalışıldı, ama türk hakemleri fetönün bu büyük oyununu bozmayı bildi.

  bir de utanmadan pepenin yerde yatan adamı falan tekmelediği montaj görüntülerle karalama kampanyaları yapıyorlar. önümüzdeki cuma günü bu videoların orjinal hallerini paylaşarak bu kumpası deşifre edeceğim.
 • ayar vereceğim diye rezil olan renksiz trolleri gördüğümüz başlık.

  herif illa laf sokacak ya, melo ve bülent'e dil uzatmaya kalkmış karakterleri üzerinden.

  ulan dangalak, savaşçı olmak ile yere düşen adamın sırtına tekme vurmak aynı şey mi?
  utanmadan pepe denen portekiz kasabı ile melo'yu, bülent'i karıştırmış cins herif.

  melo hangi oyuncuya tekme tokat dalmış?
  bülent hangi oyuncunun uyluğuna tekme savurmuş?

  topu sert oynamak başka, sakatlamak amaçlı tekme tokat dalmak başka.