şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 11 ağustos 2018'de genel kurulda yaptığı konuşmada şenol güneş'i hedef alarak mali konular onun işi değil, ilk defa şenol güneş ile şampiyon olmuyoruz, şenol güneş bize karşı sorumlu ve yönetim kurulunun üstünde değil diyerek büyük filozofumuza giydirmiştir. fikret orman ile şenol güneş arasında problemler olduğunu zaten bilmeyen yok ama artık ipler iyice transferler ile ilgili gerilmiş durumda. herkese esip gürleyen şenol güneş'in bu lafları yutup yutmayacağını merakla izliyoruz.
  • bu ikisi de koptuysa ki kopmuşlar, bu iş bitmiş bence. artık dikiş tutmaz bu takım. bu sene de gitti beyler, geçmiş olsun.
  • fikret orman konuşmayı öğle saatlerinde yaptı şurada kimse de böyle bir anlam çıkarmadı. a spor'da kabzımal erman'ı izleyerek şuraya başlık açmayın rezil kepaze olursunuz. evladım sizin aklınız yok mu erman'ın mabadından ürettiği teorileri buraya yazıyorsunuz?
  • sinan engin aralarında sıkıntı yok dedi, boşuna fitne çıkarmayın.
  • türk futbolunda takımların istikrarını isterim ama ateş olmayan yerden de duman çıkmaz.
  • şenol hoca kendisi de söylüyor ben beşiktaşın çalışanıyım, mali konular benim işim değil diye. götünüzden element uydurmayın lan.
  • başlığın doğrusu öyle değil böyledir.
    (bkz: erman toroğlu kabzımalının şenol güneş nefreti.)
    nasıl bir acı verdiyse şenol güneş buna üç senedir çıkartamadı. çıkmayacak orası da kesin.
  • aslında işin aslı şenol hocanın negredo’nun maliyetine takması benim de gözümden kaçmadı hatta basın toplantıları sonucunda göndericeğimiz kanısına varmıştım ardından klübün hiç bir futbolcuya borcu olmasın minvalinde bi açıklama yaptı doğrusunu söylemek gerekirse bunlar gerçekten yönetimin işleri ama öyle çok gerilecek şeyler de değil. fikret orman’ı çok sinirlendiren başka bir mevzu var hocadan bağımsız bir şeye çok kızmış seçime gitmesi ve yönetimi değiştirmek istemesinden de belli zaten, dün ki konuşması da bir hayli gergindi serkan reçber’in istifasının da konuyla alakası var bence..
  • 9 ağustos şenol güneş:

"ben zaten fikrimi söyledim bu oyuncuyla ilgili. negredo'yu kovacakmışım. benim yetkim değil ki onu kovmam. takımda önce oyuncuların parasının ödenmesi gerektiğini söyledim. oyuncu bana para şikayetiyle gelmesin. ben çalışanımın parasını ödemeden tatile gidersem olmaz. o zaman takım olamıyorsunuz. gökhan gönül başta biraz bocaladı ama sonrasında toparladı. kötü değildi ama daha iyi olabilirdi"

11 ağustos fikret orman:

“kendi tekneme, kızlarımın yanına gidiyorum, “başkan tatilde” diyorlar. benim ailem yok mu? tatil yapamaz mıyım? ben memur muyum sabah 9, akşam 5’te çalışacağım"

şenol güneş orman'a tatil yapacağına maaşları öde demiş. orman da güneş'e ben patronum sen memursun haddini bil diye cevap vermiş. beşiktaş taraftarları "bizi karıştırmak için bunları çıkarıyorlar" laflarını artık bi zahmet bıraksın. 1.5 senedir ciddi problem var ikili arasında. kimin safında yer alacağınız camianın belki gelecek 50 yılını belirleyecek. başkan sevmek bir fenerbahçeli huyudur. uyarımızı yapalım.