şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 2019'da gerçekleşmesi muhtemel hadise.

- tff'nin bir sonraki seçimi 2019'da.
    - demirören çok yıprandı. babasının vefatından sonra işlere dönmek isteyecektir.
    - boşluğu doldurmak için camiada hem toplum nezdinde saygı duyulan hem de iktidarla sürtüşmeyecek, aklıselim, güvenilir biri lazım.
    - kulüpler birliği başkanı olarak, beşiktaş'ta yaptıklarıyla, diğer kulüplerle ve iktidarla aleni bir sataşmaya hiç girmediği için fikret orman bu role için en uygun isim olarak görünüyor.
    - beşiktaş'ın bir sonraki seçimli olağan genel kurulu da 2019'da.
    - fikret başkan en son olağanüstü seçimde en büyük rakibi adalı'yı yönetimine aldı.
    - 2019'da fikret orman tff başkanlığına, serdar adalı beşiktaş başkanlığına geçebilir.
  • tüpçü iddaa ihalesini aldıktan sonra gerçekleşecek olan olay. bu olaya süperlig'den tek bi takım çok zırlayacak. siz o takımı biliyorsunuz. *
  • iddaa ihalesini demirören'in kazanmasıyla kesinleşmiştir. rıdvan filan geçin o isimleri. tüpçünün yerine geçecek adam sezon başından beri belliydi: fikret orman.

https://twitter.com/…tatus/1095636325024362501?s=19
  • çok güzel olur ama demirören de beşiktaş'ın başına geçer diye korkuyorum.
  • kesinlikle olmasını istemediğim olay. tff zenginlerin hobisi olmaktan çıkmalı, takımlar üstü kabul edilebilecek futbola gönül vermiş insanlar tarafından yönetilmelidir.

vaktiyle aklıma gelen ilk örnek mustafa denizli'ydi. zengin bir iş adamı olmaması dışında hiçbir eksiği yok. beşiktaşlı olmasına karşın her camia kendisini sever. yüksek bütçeli üç kulübün üçü ile de şampiyon oldu. yaşı itibariyle teknik direktörlük yapması da zor olabilir. yaşasaydı ilhan cavcav'a da bir şey demezdim.

başka bir alternatif de başkanın olmadığı 18 kulübün birer temsilci gönderdiği bir yapılanma. ama o zaman da yüksek bütçeli kulüpler lobi çalışmalarıyla diğer kulüpleri etkileyip sonra "bize ne suç atıyorsunuz, 11 takımın desteğiyle yaptık bilmemneyi" diyebilirler. şuna destek verirsen şu futbolcuyu sana kiralarım, bunu onaylarsan şu futbolcuyu şu paraya satın alırım laflarını sık duyarız. abd tipi demokrasiye hazır olduğumuzu sanmıyorum*.

düzeltme: mustafa denizli beşiktaşlıymış. beni bu konuda uyaran ediyorum ve de burayi dagitiyorum'a teşekkür ederim.
  • fırat aydınus abjk in cocugu dediler, bjk i defalarca dogradi.

y.demiroren bjk li dediler ama hakemler gene adaletten uzak davrandi. yapilan onlarca haksizlik var.

simdi fikret orman loading diyorlar.

cancel tuşuna bastık iptal oldu . aman olmasin.

tanim: olmamasi gereken sey