şükela:  tümü | bugün
 • düne kadar menemenle beslenen beşiktaş başkanı fikret orman, üst üste gelen 2 hediye şampiyonluktan sonra etle beslenen kartal olmuş da, kendisine şampiyonluğu veren diğer bjk başkanı, bugünün tff başkanı yıldırım demirören'i tehdit eder olmuş. diyor ki orman özetle, "uefa'nın yaptığı gibi beşiktaş'a ceza verilirse dünyayı ayağa kaldırırım"

  http://www.fanatik.com.tr/…-orman-konusuyor-1311725

  peki sayın orman, uefa için neden kaldırmadınız? ayağa... yani dünyayı? ikincisi o otobüsten çıkan bjk logolu rambo bıçakları falan hasbel kader stada girmiş olsaydı ne olacaktı, bir de bundan bahsedelim isterseniz.

  enteresan işler. altı boş bir yükseliş.
 • açıklamalarda dikkat edilmesi gereken bir kulüp başkanının tff'yi tehdit etmesi değil, koskoca beşiktaş camiasının başkanının atatürk'ü "siyasi bir figür" olarak gösterip, pankartın stada alınmamasına karşı "sporda siyaset olmaz" minvalinde açıklama yapmasıdır.
 • ve ben racon kesmem kafa keserim diye devam etti..
 • dünyayı nasıl ayağa kaldırdığımızı 3 yıl önceki şu videoya bakarak görebilirsiniz sarışın kızkardeşler.

  https://www.youtube.com/watch?v=1u0a9y_9ip8
 • renkli kız kardeşlere tavsiyem bunlara alışsınlar, fetö'nün ve tarla sürücüsü aziz yıldırım'ın dönemi sona erdi, bundan sonra gücü yeten yetene.
 • beşiktaş'ın sahipsiz olmadığını göstermek için verilen gözdağıdır. tehdit falan yoktur ortada. dün beşiktaş yerine fenerbahçeli oyunculara saldırı yapılmış olsaydı yer yerinden oynamıştı. ki olması gereken de bu. ama beşiktaş olunca hemen iş eğlenceye vuruluyor; quaresme şöyle çevirmiş böyle yapmış.

  lan o bir futbolcunun sırtına yüzüne gelse neler yaşanır? buradan beşiktaş'a ceza çıkarsa tff geri dönülmez bir yola girmiş olur..
 • konyaspor takımından gereken dersi alınca maskesi düşen başkanın rezalet açıklamasıdır.
 • basın toplantısından bu bir tehdit değildir demiştir ama gelgelelim bu bir tehdittir. bu tehdit ise bir beşiktaşlı olarak benim gerçekten hoşuma gitmiştir. gerek söylenişi gerek söylerken büründüğü yüz ifadesi açısından. evet.
 • dünyayı ayağa kaldırırım ama tehdit etmiyorum.
  tam bjk tarzı.
  hakemlerden çok şikayetçiyim ama mhk istifa etmesin.
  fikstürden çok şikayetçiyim ama tff istifa etmesin
  cezalardan çok şikayetçiyim ama tff istifa etmesin.
  en son şenol güneş dedi, hakemler üzerinden ligin kaderi belirleniyor diye. ama tff istifa etmesin.
  etmesin elbette. o demeci veren başka bir teknik direktör olsaydı çoktan ceza almıştı.
  derdin tff ise, beğenmiyorsan açık açık söyle. istifa etsinler de. ama yok öyle maşa gibi kullanmak.
  zekamızı test etme fikret orman