şükela:  tümü | bugün
  • dün geceden sonra sözlerini dinlemem gerektiğini anladığım yazar.(bkz: #14353983)
  • yıllar süren yazar olma hasreti sona eren, bu süreçte martıdan damızlık zekaya evrilip, nihayet özüne dönen kardeşim. her ne kadar makam mevki sahibi olduktan sonra pek görüşemesek de her daim kalbimde yeri üst sıralarda bulunan ve bunu çok iyi bilen taze yazar.*
  • efendim iddia ediyorum, "fikret bey şu dünya üzerindeki en hoşsohbet ve de en uğraşılası insandır" diyen 1.000.000 (yazıyla bir milyon) kişi bulabilirim. hem de yılbaşına kadar*.

kendisine özel mesajımı da buradan iletmek isterim: "kaçlıydın olm sen ?"*

büdü: otobüsün ortasında kendisine oturduğu yerden bakmakta olan bir bağğyan'a* gayet sert bir şekilde "tanışıyor muyuz ?" diyerek kahramanım olmuştur. hayatında başarılar abi*.
  • tam bir zorba.*
    börgır'ın ortasında çantasını çıkarıp oturduğum masaya vurdu!
    ayrıca "korkunç" fotoğraflarımı umuma iletmekle tehdit etti beni. koruma talep ediyorum.*

şaka bir yana, pek şükela bir insan kendisi, tanıyın, tanıştırın. ben de "daha sık karşılaşmak dileğiyle" diyorum, bu gidişle pek zor olmayacak sanki.
  • nick'e falan gerek yok çok net bir insanım ben diyen şahane yazar. evet çok bariz lan!
  • kendisi şu resimde en sağdaki adamdır.

http://img.blogcu.com/…ads/acemicadi5_130_13493.jpg
  • en ufak olay için bile sahip olabildiği farklı bakış açısıyla sizi her zaman şaşırtabilen, sohbetiyle ömrünüze ömür katabilecek nadide insanlardan.
  • (bkz: adamsın)
  • bacak kılından girdiği muhabbeti, saatler sonrasında kore sinemasının son yıllardaki kalitesiyle noktalayabilen bir garip insan.
  • lise yıllarımın en güzel simalarından biri.

kadıköy sokaklarındaki en komik anılarım, gittiğim ilk konserler/festivaller, bitmek bilmeyen stüdyoya kapanma hâlleri, beyin açan sabahlamalı sohbetler/geyikler ve sonra pek görüşemesek de hep tebessümle anılan şahane dostluk...

yıllar süren müzik aşkı bugün tuzak ile vücut bulmuş. dilerim çok başarılı olur; içindeki gerçek müzik tutkusu milyonlar tarafından farkedilir.

yolun açık olsun fikom :)