• türkiye büyük millet meclisi 23. dönem milletvekili. akp'li ve 4 çocuk sahibi.
  • milletvekili olmak için bile yeterince çap sahibi olmayan abdurrahman çelebi kontenjanından bakan olmuş kişi.
  • bilim ve teknoloji ile hiç bir icraatı, ilgisi olmayan, tbmm milli eğitim, kültür, gençlik ve spor komisyonu başkanı olan bu milletvekili bilim sanayi ve teknoloji bakanlığına atanıyor. olacak iş değil. ilgili bakanlıklara en azından o alanda bilgili insanlar atansa daha yerinde olacak. sonra diyoruz neden bilim ve teknolojimiz ilerlemiyor da dışa bağımlı yaşıyoruz. çok uzaklara bakmamak lazım, sadece kimin bakan olduğuna bakarak anlayabiliriz sebebini.
  • bakan olduğuna delicesine sevinmiş olan kocaeli milletvekili.an itibariyle twitter hesabı madonna'nınkinden falan daha afillidir.
  • "inanın hiç bakanlığı beklemiyordum. ben de televizyondan öğrendim. sayın başbakanımız ismimizi söyleyince evde böyle bir şok oluştu. ama sayın başbakanımız siyasette sürprizleri seven birisi. bizim için de sürpriz oldu. bakanlık beklemiyordum, bilim, sanayi ve teknoloji bakanlığı hiç beklemiyordum"

adamın hiç haberi yokmuş, önceden teklif etmiyorlar mı bunlara :) herhalde bu adam kocaeliden, onu sanayi bakanı yapalım filan diye düşünmüşler :)
  • bu adam illa bakan olacaksa milli egitim bakani olmaliydi. adam odtu matematik ogretmenligi mezunu. kocaeli'de dersanelerde filan calismis. egitim fakultesi mezunu ve bu alanda deneyimi var. milli egitim komisyonunda bulunmus. sanayi ve teknoloji ne alaka simdi?
  • "ak parti’nin oylarında beklenen düşüş olmadığını görüyoruz. ufak bir kıpırdamanın da olduğunu görüyoruz’"

seklinde bir aciklama yapmis olan bilim, teknoloji ve sanayi bakani.

cok komik lan. nereden bulmuslar bunlari.
  • "eğer bu ülkede yolsuzluk olsaydı 81 taksi durağınının açılış kurdelası bir günde kesilemezdi" beyanatım ile katıldığım insan.
  • yolsuzluk operasyonu kapsamında halk bankası'na dair birtakım belgeleri alan savcı ve polisleri kınayıp "ya şimdi bunlar başkalarının eline geçerse ne olacak?" diyen, ama savcı ve polislerin kozmik odaya dalıp bu ülkenin en gizli belgelerini almış olduklarını es geçen bir zat.
  • açık tribün müdavimi tipiyle bilim sanayi ve teknoloji bakanı koltuğunda oturan adam. şansa kısmete bak
hesabın var mı? giriş yap