şükela:  tümü | bugün
 • fikri ışık'ın muhalefetin planını deşifre
  etmesi olayı. yani muhalefet vatan hayınlığını devam ettirmek için yeni yeni düzenbazlıklar yapacak.
  fikri ışık ulu orta ne yapmak ne etmek istemektedir?

  --- spoiler ---
  muhalefetin şu anda cumhurbaşkanlığından ümidini kestiğini, onların tek derdinin, “acaba parlamentoda ak parti'yi salt çoğunluğun altına düşürebilir miyiz? ak parti 300 milletvekilinin altında kalırsa biz recep tayyip erdoğan'ı da yeni sistemde tıkarız.” olduğunu vurgulayan ışık, şunları kaydetti:
  "bununla ilgili çok sinsice çalışmaların yapıldığını biliyoruz. 24 haziran'da sizler de bu konuda hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekilliği pusulasında bu konuyu özellikle dikkate alarak değerlendirme yapın. bu dönem, özellikle ilk 5 yıl türkiye'nin sistemini oturtması açısından, parlamentoda ak parti'nin çoğunluğunun bulunması önemli. eğer meclis aritmetiği bu noktada, özellikle ikinci sıçrama dönemi için yapılması gereken reformları engeller bir pozisyonda oluşursa, bu o zaman türkiye'nin hızını keser.
  --- spoiler ---

  new akit
 • "bununla ilgili çok sinsice çalışmaların yapıldığını biliyoruz." diyerek planları deşifre etmesi.

  keşke kamuoyuna da açıklasa da biz de bilsek ne karıştırıyor bu hayınlar.
  zira elimde telefon 155'i tuşladım ve aramak üzere hazır bekliyeah.
 • sinsi plan mı, gayet açık seçik ve demokratik bir ülkede olması gerektiği gibi çoktan sesli bir dağılım istemektir bu.

  iyi meclisin anahtarınıda size verelim tam olsun. olay diktatörlüğe gidiyor haberiniz yok hadi bu adam diktatör oldu ve ölümlü dünya bir gün ölecek bilal mi yönetecek ülkeyi bu mudur olay?
 • yav he he
 • iyiden iyiye ana akım medyasını sadece ekşisözlük tayfasının takip etmeye başladığını düşündürten bir başka ilginç, dahiyane, inanılmaz propaganda makalesi daha.

  aklıma gelmişken şuraya da dikkatlice linki koyuyorum, çünkü makalede belirtilen durumun var böyle bişi olması.

  ana akım medya