şükela:  tümü | bugün
  • haysiyet namına zerre bir şey barındırmayan açıklama. transferini tff'nin yaptığı takımın teknik direktörü çarpık ilişkiler yumağını ortaya dökmekte beis görmüyor.
  • galatasaray taraftarı ölü taklidi falan yapmıyor, bak bakalım ne yazmışız;

(bkz: #81128424)

(bkz: #81125824)

kasımpaşa td’sinin söylediği şeyin altı pek dolu değil çünkü galatasaray muhtemelen milli takımlara daha fazla oyuncu veriyor. yani galatasaray için handikap daha fazla. bizim oyuncularımızın ne kadar antrenman süresi olduysa kendi oyuncularının da aynı süresi vardı..........

güneş’in meselesini ise bilmiyorum. o yüzden yorum yapmıyorum..........

hekleme: federasyon, biz ve yayıncı kuruluşla karşılıklı konuşarak bu kararlar alınıyor. biz 1 gün daha dinlenmek istediğimizi belirttik. diğer kulüpler de istişareyle bunu yaşıyor. hak ve adaletin herkese eşit olmasını istiyoruz. cuma aslında avantajlı bir gün değil ama 4 gün aradan sonra şampiyonlar ligi’ne çıkıyoruz. yarın bir gün deplasmandan direkt maça geldiğimiz olacak. bu nedenle cuma gününü istiyoruz. 3 günde de oynarız, 4 günde de oynarız. ama fırsat varsa, avrupa’da oynayan kulüplerin istedikleri çok önemli bence. cuma maçlarından dolayı şikayetim yok, çok iyi diyaloglarla bu durum gidiyor” demiş fatih hoca...........

cımbız gerçekten sizin işiniz!!!!!!!!!!!!
  • lig şampiyonluğunu da önceden belirliyoruz, 5 bize 1 size yapıyoruz. maksat fazla yaygara kopmadan herkes evine dağılsın demek istemektedir.
  • sus lan şerefli gibi görünüp şerefsiz takımın taraftarı.

(bkz: 8taş cumhuriyeti)
  • derin galatasaray devrede, zaten 5 sezonda şampiyonlar ligi öncesi tüm maçları içsahada oynamaları da niyetlerini belli ediyor

https://s3.eksiup.com/0323a99eb87.png
  • skandaldır. şenol güneş'in geçen sene, "cuma günü oynamak istiyoruz ama tff izin vermiyor." dediğini hatırlıyorum. şerefli(!) medya nerede? şenol güneş öksürse ağzından salyalar akarak eleştiren, sözde delikanlı özde orospu çocuğu olan şahıslar çıkıp tek bir kelime etti mi şu rezalete?

edit: beşiktaş'ı zerre siklemeyen, beşiktaş'tan ve iktidardan nemalanmak için bulunduğu koltuktan kalkmayan zatın açıklamaları benim gözümde yok hükmündedir. geçen sezonlarda yaşananlar bellidir. yalakalık yapmak için ne yapacağını şaşırmış olan şahsın sözleri bu gerçeği değiştirmez.
  • afedersiniz de galatasaray yani. bu fransızların nasıl şampiyonluk topladıkları hepimizin malumu.
  • büyük ekşi sözlük kıraathanesinin bugünkü gündemi. adeta bir cımbız şov. en çok sevdiğimiz şeydir, bir lafın ötesine berisine bakmadan hemen asıp kesmeye ! aslında tipik ortaçağ zihniyetinedir bu, yazık.
  • açıklamanın devamında bu diğer takımlar içinde geçerli ibaresi geçen açıklama .
    gerçekten büyük bir kesim fanatiklik ayağına akıl tutulması yaşıyor , iqlar yerlerde.
  • bu diğer takımlar için de geçerliymiş. peki inandık...