şükela:  tümü | bugün
  • bir fatih terim cümlesi.

https://twitter.com/…usu/status/1040944931412631553

aynen şunu diyor;

''cuma günkü maçları, daha doğrusu lig planlamasını futbol federasyonu, yayıncı kuruluş ve galatasaray beraber yapıyoruz. ve bunların çoğu bizim isteğimiz''

adam resmen hangi maçı hangi gün oynayacağıma ben karar verdim diyor. kimi anımsattı acaba?

edit: cımbız diyenler olmuş, konuşmanın tamamını getirmeyen şerefsizdir.

şl'ye giden takımın teknik direktörü kendine göre fikstür yapacaktı da, şenol güneş'in suçu neydi piçler?

edit2: 65.entry sahibi sessizligin ilk sesi mahlaslı yazarımız, sözlük bünyesinde konudan hicap duyan ilk galatasaray taraftarı olarak tarihe geçiyor. kendisini ayakta alkışlıyoruz.
  • haysiyet namına zerre bir şey barındırmayan açıklama. transferini tff'nin yaptığı takımın teknik direktörü çarpık ilişkiler yumağını ortaya dökmekte beis görmüyor.
  • (bkz: şaşırdık mı?)

itiraf anlamında bir cümledir. video izlendiği takdirde anlatılmak istenen daha net anlaşılacaktır.
  • (bkz: ölü taklidi yapan gs taraftarı)

olum imparatorunuz bunları demiş işte ne güzel, kulübünüzün menfaatleri için. savunsanız ya hani, büyüksün hocam, qralsın qral diye dolaşsanız ya ortalarda.

edit: yeminle dolaşıyorlar lan. vay amk zıpzıplarına bahele.
  • galatasaray taraftarı ölü taklidi falan yapmıyor, bak bakalım ne yazmışız;

(bkz: #81128424)

(bkz: #81125824)

kasımpaşa td’sinin söylediği şeyin altı pek dolu değil çünkü galatasaray muhtemelen milli takımlara daha fazla oyuncu veriyor. yani galatasaray için handikap daha fazla. bizim oyuncularımızın ne kadar antrenman süresi olduysa kendi oyuncularının da aynı süresi vardı..........

güneş’in meselesini ise bilmiyorum. o yüzden yorum yapmıyorum..........

hekleme: federasyon, biz ve yayıncı kuruluşla karşılıklı konuşarak bu kararlar alınıyor. biz 1 gün daha dinlenmek istediğimizi belirttik. diğer kulüpler de istişareyle bunu yaşıyor. hak ve adaletin herkese eşit olmasını istiyoruz. cuma aslında avantajlı bir gün değil ama 4 gün aradan sonra şampiyonlar ligi’ne çıkıyoruz. yarın bir gün deplasmandan direkt maça geldiğimiz olacak. bu nedenle cuma gününü istiyoruz. 3 günde de oynarız, 4 günde de oynarız. ama fırsat varsa, avrupa’da oynayan kulüplerin istedikleri çok önemli bence. cuma maçlarından dolayı şikayetim yok, çok iyi diyaloglarla bu durum gidiyor” demiş fatih hoca...........

cımbız gerçekten sizin işiniz!!!!!!!!!!!!
  • lig şampiyonluğunu da önceden belirliyoruz, 5 bize 1 size yapıyoruz. maksat fazla yaygara kopmadan herkes evine dağılsın demek istemektedir.
  • sus lan şerefli gibi görünüp şerefsiz takımın taraftarı.

(bkz: 8taş cumhuriyeti)
  • derin galatasaray devrede, zaten 5 sezonda şampiyonlar ligi öncesi tüm maçları içsahada oynamaları da niyetlerini belli ediyor

https://s3.eksiup.com/0323a99eb87.png
  • skandaldır. şenol güneş'in geçen sene, "cuma günü oynamak istiyoruz ama tff izin vermiyor." dediğini hatırlıyorum. şerefli(!) medya nerede? şenol güneş öksürse ağzından salyalar akarak eleştiren, sözde delikanlı özde orospu çocuğu olan şahıslar çıkıp tek bir kelime etti mi şu rezalete?

edit: beşiktaş'ı zerre siklemeyen, beşiktaş'tan ve iktidardan nemalanmak için bulunduğu koltuktan kalkmayan zatın açıklamaları benim gözümde yok hükmündedir. geçen sezonlarda yaşananlar bellidir. yalakalık yapmak için ne yapacağını şaşırmış olan şahsın sözleri bu gerçeği değiştirmez.
  • afedersiniz de galatasaray yani. bu fransızların nasıl şampiyonluk topladıkları hepimizin malumu.