şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy'de yeni açılmış bir bar. bar-pub artık ne derseniz. mekan, doğal ahşap masaların olduğu kıç kadar bir mekan. hoş görünüyor diye oturalım dedik. küçük bir masaya oturduk.

üç tane tripel karmeliet biraya 66 tl ödedik. (evet aynen, biz de hesabı görünce şok olduk zaten)

sortie'de falan bile bu derece geçirmezler sanıyorum.

biranın fiyatına baktım. ilk elden maksimum 3€, beşiktaş'ta kafelerde 15tl, marketlerde 12,5 tl imiş.
    çiçeği burnunda bir mekan olarak, bizi kazıklamayı başarmıştır kendileri.

kadıköy'de, öğrenci mekanı gibi bir yerde bunu yaşamamız da hayli ilginç.

cihangir'in gözünü seveyim.
  • young shaven sayesinde gittiğim yer, zaten kadıköy'ün eğlence anlayışına ne diyim, azcık kalkın dans edin laaa, hepimiz ölücez sonuçta.
  • tellalzade'ye (antikacılar sokak) fil+ (mamut mu acaba?) diye bir yer daha açmışlar. club falan diyor kapısında.

allah ıslah etsin.
  • okkalı biraları, ortamı süzen elemanlardan sonra "yeni biramiz geldi" denemek ister misiniz? seklinde kazikli bir sekilde size sunmaktadir. konsept ve lokasyon olarak guzel ama daha iyileri de var. yanilmiyorsam 2015 yazinda burada bir kadin dayak olayi cikmisti. basligi tam hatirlayamadim.
  • bu barın olduğu sokakta oturuyorum. bakın abartmıyorum, yılın 365 günü pink floyd, red hot chili peppers, white stripes vb. aşırı popüler, aşırı klasikleşmiş, artık dinlemekten gına gelmiş şarkılardan oluşan aynı playlist'i çalıyorlar. dakikası şaşmıyor lan. lan oğlum madem gece 2'ye kadar yatağımda huzurla uyutmayacak kadar bangır bangır müzik çalacaksınız; günde trilyon kaldıran insanlarsınız pintilik etmeyin de bir dj tutun anasını satayım. bu da böyle bir isyanımdır.
  • bugün itibarıyla moda’ya açılmış,resmen önündeki kaldırıma ve tek arabalık caddeye tecavüz etmiş, “mahalle pub”ı...

mahalle lan moda mahalle, zaten amına koydunuz kadıköy ün barlarınızla, sokağa taşan ergenleriniz ve onların kusmuklarıyla,sidikleriyle.. bırakında moda bari daha beter olmasaydı(ali usta,kemal waffle,kahve,çay vs zaten bilmem kaç senedir içine sıçmış durumda o ayrı), her yerin mi anasını sikmeniz lazım amına koyduğumun evlatları!

saat gecenin 3ü, hala bu piçlerin gürültüsünü dinliyoruz