şükela:  tümü | bugün soru sor
 • verdiği filmler ekseriyetle imdb 6.5-7.5 arası gündelik filmlerdir. ancak bunu bile ücretsiz, hd yayınla ve saatler süren doğrudan satış maskaralıkları olmadan vermesi türkiye şartlarında büyük lütuf. bizde ortam böyle.
 • yayın hayatına başlayan ücretsiz sinema kanalı. özellikle sinema tv grubunda olması ve alt yazı-dublaj seçeneği kanal adına umut verirken, gördüğüm kadarıyla yayınlayacakları filmlerin fragmanları ve görüntü kalitesi ücretsiz bir kanal için sevindirici nitelikte.
 • uydu'da şifresiz ve hd kalitede yayın yapan doğru düzgün tek film kanalıdır.

  yayınlanacak filmleri kim seçiyorsa tebrik ediyorum. fil tv'de izlediğim tek bir film bile kötü değildi. uzun zamandır takipteyim ve buna dayanarak emin bir şekilde söylüyorum ki, kaliteden ödün vermiyorlar. sanırım fil tv'nin yayın politikası, vizyona girdiği yıla damga vurmuş ya da pek dikkat çekmemiş harika filmleri yayınlayarak sinema tv konusunda işin ehli olduklarını göstermek.

  filbox'a teşekkürler. en yakın zamanda paketi alacağım. fil tv bu kadar iddialıysa, paketin diğer kanalları muazzamdır.
 • bu aralar izlediğim tek tv kanalı. para verip satın aldığım bir tv sağlayıcı yok. haliyle saçma senaryolu aptal türk dizileri ve survivor dışında ana akım tv kanallarında hiçbir şey yok.

  fil tv değişik ve güzel filmler yayınlıyor. mesela dün onceı yayınladılar. güzel film yayınlamadıkları zaman da en azından film yayınlıyorlar. buradan kendilerine teşekkür etmek istiyorum.

  teşekkürler fil tv.

  edit: altyazı seçeneği de varmış yeni fark ettim, şu an ağlıyorum.
 • orijinal dil ve altyazı seçeneği varmış bu kanalın, yeni keşfettim. altyazı ve dil değişimini destekleyen bir televizyonunuz varsa kumandadan siz de değiştirebilirsiniz. türksat'ta orijinal dilinde altyazı seçeneğiyle lisanslı film yayınlayan bedava kanal da olacakmış, çok şükür.
 • standart çözünürlüğe sahip olmasına karşın görüntüsü kalitesi iyi bir kanal. digitürk dsmart da ki gibi dil ve alt yazı seçenekleri mevcut. turksat içersin de iyi bir kanalla benziyor.
 • emmy ödüllü fransız yapımı les revenants adlı dizinin ilk sezonunu rebound ismiyle yayınlayan kanal. gördüğüm tek falsosu dizinin ismini orijinal ismiyle vermemesi nedeniyle dizinin tv dünyasındaki varlığından geç haberdar olmamdır.
 • arkadaş tv filan seyretmem ben. evdekiler seyreder de arada zap ederim... film tv mi filan oldum ilk gördüğümde. yok, logolarında dana gibi fil varıdı. rus casuslu filmi seyrettim, eğlendim. 90ların sonundan bu yana tv seyretmeyen ben, dublajlı film seyrettim yani.

  tv seyretme işi nerden aklıma gelmişti onu da şeydiyim içimde kalmasın sözlük. hemşire bi arabesk kanal bulmuş resmen radyo gibi dinliyodu... zap yapmaya o sıra karar verdik. bir de pek smart bir televizyon olduğu için hello malatyayı filan seyrettik youtube'dan. hey gidi dedim. en son bu klibin döndüğü zamanlar tv seyrediyormuşum...

  web adresleri olan http://www.filtv.tv/filtv/mainpage yerde yayın akışına göz atmak istediğinizde ancak ertesi günün yayın akışını görebiliyorsunuz, ki bu da on iki sularında biten filmin adını bulamamanıza neden oluyor. davay davay seyredecektik dublajsız... cık cık..

  edüt: arkadaş, istediğin dilde seyredilebiliyormuş bu. altyazı dili de seçilebiliyor. şahane...
 • burada bu kanalın yayınladığı filmleri beğenmeyenler ne tür filmlerden hoşlanıyor bilmiyorum ama az önce hotel rwanda'yı verdi. şimdi memento'yu arkasından da pi'yi yayınlayacak.

  benim adıma mükemmel kanal.
 • askerdeyken * macburen maruz kaldığım tv kanalı. 4 ayda yaklaşık 30 kez shaolin girl izledim.