şükela:  tümü | bugün
 • kendilerini her ne kadar büyük, yüce, profesyonel ilan etseler de güven duyulması en zor organizasyon şirketlerindendir. halen organizasyon yapabilecek cüretkarlıkta olmalarının nedenini de ülkemizdeki hedef tüketici kitlesinin bilinçsiz olmasına bağlıyorum.

  çok agresif yaklaşım sergilemek istemem öte yandan kişisel olarak benim güven duymadığım aşikar. entry kötületmek yerine reputation'ını düzeltecek, sorunsuz bir organizasyona imza atmaları daha mantıklı olacaktır kanımca.
 • az önce dream theater'la iligili açıklamayı yapan şirket.

  ertelenen dream theater konseri ile ilgili açiklama

  açıklama yapılması neden bu kadar uzun sürdü?

  bu gecikme, her ne kadar bizden kaynaklanmasa da, bilet alan veya konsere iştirak etmeyi düşünen tüm dream theater dinleyicilerini merakta bıraktığımız için özür dileriz.

  yeni konserin kesin tarihinin dream theater tarafından konfirme edilmesi ve verilecek yeni tarihte, her ne olursa olsun, kayıtsız şartsız konserin yapılacağına dair dream theater’dan garanti alınması için sayısız yurtdışı yazışma yaptık. türk dream theater dinleyicilerinin bir kez daha hayal kırıklığına uğramamasını sağlayabilmek amacıyla, açıklama yapmak için bazı şeylerin biraz daha netleşmesini bekledik..

  konser iptal mi, yoksa ertelendi mi?

  konser hiçbir zaman iptal edilmemiş, ertelenmiştir.

  konser neden ertelendi?

  erteleme kararı alındığı tarih itibariyle, dream theater grubunun turne programları ile ilgilenen menajerlerin, son terör olaylarından sonra, yurtdışındaki (özellikle ingiliz) basın organlarının yayınlarının da etkisiyle türkiye’deki can güvenliği konusundaki olumsuz düşüncelere sahip olmaları yüzünden, konserin daha ileri bir tarihte yapılmasının daha sağlıklı olduğunu ve grubun çok daha iyi bir performans sergileyeceğini belirtmeleri sebebiyle ertelenmiştir.

  konser gerçekten olacak mı? dream theater’ın resmi sitesinde o tarihte turne görünmüyor.

  dream theater turne programı, grubun menajerleri tarafından hazırlanmaktadır. şu anda da, haziran ayında yapılması planlanan istanbul konseri üzerine kurulu bir turne programı hazırlamaktadırlar.

  haziran ayındaki turne programı, konserler konfirme edildikçe dream theater resmi web sitesinde ilan edilecektir.

  konser ne zaman ve nerede yapılacak? öss/yds ile çakışıyor mu?

  konserin, detayları yakında açıklanacak olan ve queensryche gibi bir grubun/grupların da sahne alacağı bir açıkhava festivali çerçevesinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. konser tarihi öss veya yds ile çakışmayacaktır.

  konserin festival kapsamına alınması halinde;
  konser “an evening with dream theater” şovlarından daha mı kısa sürecek?

  konserin festival kapsamına alınması halinde, dream theater’ın çalacağı güne ait olan sahne programı, dream theater’ın performansına göre şekillendirileceğinden, gruba istedikleri kadar çalma süresi tanınacaktır.

  dream theater festivalde tüm gruplarla aynı sahneyi mi paylaşacak?

  hayır. festivalde farklı tarzlar için farklı sahneler kullanılacaktır. dream theater’ın performansını sergileyeceği sahnede, sadece metal müzik yapan gruplar sahne alacaktır.

  biletimi ne yapmalıyım? biletix bilet iadesi alacak mı?

  bilet iade talepleri, yeni konser tarihinin konfirme edilmesiyle beraber kabul edilmeye başlanacaktır. ancak mevcut biletler yeni konser için geçerli olacak ve bilet sahiplerine çeşitli avantajlar sağlanacaktır.

  biletimi iade etmezsem sahip olacağım avantajlar nelerdir?

  elinizde bulunan konser biletleri, dream theater’ın sahne alacağı gün için geçerli olacaktır. dolayısıyla, dream theater istanbul konseri dışındaki 20’ye yakın konseri de ücretsiz izleyebilme şansına sahip olacaksınız.

  biletix ile ilgili not:

  konserin ertelenmesi sonucunda biletix firması zor durumda kalmıştır. biletix firması sadece bilet satışı hizmeti sağlamakla yükümlü olan bir firmadır.

  konser ile ilgili tüm sorumluluk bizimdir. bu yüzden dream theater istanbul konserinin ertelenmesi ile ilgili tüm sorularınızı info@filyapim.com mail adresine yazınız.

  festival ile ilgili not:

  dream theater istanbul konserini de kapsaması yönünde çalışmalar yaptığımız bahsi geçen festival ile ilgili bütün detaylar, çok yakında yayına geçecek olan resmi festival sitesinden duyurulacaktır.

  fil gösteri sanatları
  www.filyapim.com
 • olumsuz türkiye koşullarında ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan, ancak rüyamızda görebileceimiz müzik gruplarını türkiye'ye getirmeye çabalayan, fakat ufak bir sorun çıktığı zaman müzik sever insanlar tarafından topa tutulan ve kanımca bunu haketmeyen, iyi işler yapabilmek için çok çalışan güzel insanlardan oluşan bir müzik şirketidir fil yapım..
 • etkinlik yapmadan da para kazanabilen şirket. şöyle ki;
  1 yıl önce insanlardan "dream theater konseri yapıcaz" diye para toplamış, daha sonra bu parayı faize, repoya yatırıp aradan geçen bir yılda devamlı gelir elde etmişlerdir. isteyenler parasını geri alsın diyerek işin içinden sıyrılmak ne kadar doğru, ne kadar etik tarışılır. dream theater konseri elinizde olmayan nedenlerle iptal edilmiş olabilir ama bu insanları; "rockistanbulda", "kasımda geliolar", "nisanda kesin burdalar" şeklinde 1 yıl oyalamak için geçerli bir sebep değil. kimse beni, bu oyalama süreci zarfında, fil yapım'ın haksız bir kazanç elde etmediğine inandırmaya çalışmasın. aslında en güzeli; "yapamıycaz bu konseri" diyip, bileti olanların hepsinin parasını iade etmeleri idi. biletini biletixten kurye ile getirtmiş bir insan olan ben, kurye parasını alamadım. o onların sorunu değilmiş. bu da şirketin müşterilerine karşı ne denli ilgili, ne denli sorumluluk sahibi olduğunun göstergesidir.
 • son dönemde harika islerle adini duyuran, iki üç manga parasina dream theater, megadeth, deep purple gibi devleri getiren, harika bir firma. türkiye'de rock müzik dinleyicisinin bir zamanlar hayal bile edemeyecegi seyleri simdi elestirir olmasinin yegane sebebi. çalisan firma, çabalayan firma. helal olsun.
 • helloween gelcek dediler, gelmedi
  dream theater dediler, şaibeli bir iptal yaşadı
  şebnem ferah konserinde bi organizasyonu beceremediler

  şimdi de öss den önceki güne queensr che konseri ayarlamışlar, ulan başka tarih mi yoktu*. nasıl olsa yine beceremeyeceklerini bildiğim için iptal olacağından eminim yoksa ağlardım konsere gidemeyeceğim diye.

  kısaca, beceriksiz, patlayan organizasyonların şirketi.
 • ayrica ortalikta dolaşan dream theater konserinin rockistan denen festivale dahil edilecegi dogru cıkarsa, insanlarin an evening with dream theater ("meaning no opening act") hayallerini suya düşürecek yapimci $irket. bence eger dream theater'i getirmeyi düşünüyorsa, tek ba$ına getirmesi gereken yapimci $irket. kazara, dt'nin cikacagi gün, abidik gubidik bir grup da sahne alacak olursa, vay seyircinin haline.
 • sevdiğimiz bir arkadaşın çalışma ihtimali olan şirket
 • 'sevdigimiz' isimlere ulasmamizda onemli bir basamak. iyi ki var onlar. yoksa hic gelecekleri yok 'sevdiklerimizin'... (hayat'i seven bir de patronlari vardir ayrica)
 • çaylaklığımın geçtiği yer.
  eski evim.