şükela:  tümü | bugün
  • moskova'lı 2 dj'in oluşturduğu dj grubu.

deep house tarzında çok başarılı işlere imza atıyorlar.hepinizin bildiği imany'nin don't be so shy ve the good, the bad and the crazy bu dj'lerin elinde yeni yapıt haline gelmiştir.

garip yanları ise henüz isimleri henüz doğu avrupa'da yaygındır, dolayısıyla çok büyük paralar kazanıp ortalığı yıkamamışlardır.

daha yakından incelemek isteyenler için soundcloud hesapları.
  • moskovalı iki adet dj. yaptıkları bunca kaliteli işe rağmen halen adları anılmıyor.

müzik piyasası gerçekten çok boktan.
  • bu reyizlerin time won't wait diye bir şarkısı var ki.... efso ötesi. severek dinliyoruz comrades !
  • yeni şarkılar üretmelerinin yanısıra, hepimizin neredeyse ezbere bildiği bazı şarkıları elektronik dokunuşlar yaparak mükemmel dans parçaları haline getiren, 2012’den beri birlikte müzik yapan rus dj’ler. ayrıca söz yazıp, müzik prodüktörlüğü de yapıyorlarmış.

spor yapma isteğin mi gitti, kolunu kaldıracak mecalin yok gibi mi geliyor? ya da sabahları yataktan kalkmakta zorlanıyor musun, karanlıkta işe gitmek berbat biliyorum ama bak şunu bi dinle. aradığın enerji gelmezse, şarkı işe yaramazsa beni bul sevgili kardeşim!

tell it to my heart.

not: klipteki hatun çok güzel biliyorum, siz yine de gülücüğe pardon şarkıya odaklanın:)