şükela:  tümü | bugün
  • bim marketler zincirinin kendisine alternatif yarattığı ve kendisinin olan fakat bim ile uzaktan yakından alakası olmayan şöyle ki standlarında isveç yapımı küflü peynirden tutunda süt reçeline kadar çeşit bulunan hatta harras marka ürünlerin görüldüğü ve bu hangi marka diye düşünerek alındığı ve efsane tatlar çıkan market. bu arada harras kendilerinin ürettirip isim verdikleri bir marka yani bim üretimi. yani bim bakkal file market konumuna bürünüyor.
  • çok güzel dondurulmuş balık satan market. levrek, çipura taze ve lezzetli aynı zamanda iki tanesi 15.90 tl
  • 1-2 aydır getirmeye başladıkları 3lt'lik çiftlik sütü harikadır. kaynatıp yoğurt yaptığınızda üzerinde ciddi miktarda kaymak olur. pastörize edilmediği için dayanım süresi 2 gündür. bu yüzden arayıp bulamadığımız bir ürün dü artık bulabiliyoruz. tavsiye ederim. fiyatı 11,5tl gibi birşeydi.
  • (bkz: bim)
  • harras isimil kendine has ürünleri olan ancak kutunun arkasındaki üretici firmaları görünce bildiğimiz kaliteli markalara üretim yaptırdığını anladığım bim'in kaliteli market zinciri.
  • benim gibi bogaziniza duskunseniz cesit cok mesela dondurulmus balik cesitleri hazir sogus kelle paca, ördek ve cok daha fazlasini bulabilirsiniz.
  • yarısı bim, yarısı migros havasında.
  • yabancı markalı çikolata, bisküvi, yoğurt, dondurma, cips gibi aburların, yıkanmış/doğranmış sebze ve meyvelerin bulunduğu, kendi içinde sıcak ekmek, kek, poğaça çıkardığı fırını, açık şarküterisi, devasa büyük ve envai çeşit dondurulmuş gıdayı sattıkları dondurucu reyonları ve kendi markasını sattığı kozmetik standı (rujları harika) ile gönlümü fetheden ve birkaç aydır semtimdeki başka hiçbir markete gitmememe sebebiyet veren market ötesi. *
  • gözümün ayarlarını sikiim dememe neden olan zincir baklası. bitpazarı sever bünyemi sikiim flea marketler zinciri okudum ya la.