• zaytung muhteşem özetlemiş konuyu.

son dakika;
    türkiye, bir önceki yıla göre neredeyse %100 zamlanmış ürünleri bedava dağıtılacak bez çantalara doldurmak için sabırsızlanıyor...
  • ey seçim sen nelere kadirsin dedirten beyanat.
  • poşeti ücretli yapana kadar, kasalara ücretsiz file koysaydınız ya en baştan.
  • u turn’de üzerinize yok be, hayranım size bu konuda.
  • bez torba ve file bedavaya gelirken içine doldurulacaklarin ne kadar zamlandiginin hic önemi kalmayacak. nasıl olsa file beleş. doldur doldurabildigin kadar. doldurabilirsen tabi.
  • arkadaş eğer bu gerçekse ve total amaç: “halkı plastikten uzaklaştırıp dünyanın devamı için katkıysa” diz çöküp tövbe ediyorum.

lakiiiiiinnn! çok kandırılıyoruz yahu! hep bi gel geeell var. ben güvenmek istiyorum açıkçası.

eninde sonunda bu ülke kurtulacaksa ve ‘vatandaşları’ mutlu olabilecekse hepimiz bir olalım!

devletin bir kanadı zevk ve sefa içinde bir kanadı fakirlikten yüzer halde olmamalı. halk artık fakir. direniyoruz ama hepimiz zorlanıyoruz.

kaçanlar var çekip gidenler var. üzülüyoruz. hem gidene, hem kalana.

not: troll değilim.
  • iyi bir gelişmedir.

işte bu. türkiye vatandaşları da sesini çıkaracak, memnuniyetsizliğini ifade edecek.

bu kadar küçük bir hizmet için hükümetin alkışlanacak bir tarafı yok elbette ama halkın her şeye eyvallah dememeye başlaması beni ümitlendirdi.
  • kek dediler de hala yiyemedim . buna da inanmıyorum. millet bahçesi de göremedim burada.
  • allah bin kerem razı olsun kudretli padişahımız !!top filelerde!!seçim öncesi yine golü attın!!
hesabın var mı? giriş yap