şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • bugün file dağıtan hükümetten yakın zamanda cebimizde götümüze don alacak para bırakmayacağı için götümüze don dağıtmasını da bekliyorum.
  • filleri vatandaşlara bedava dağıtacağız'' diye okudum, aklım gitti..
  • sen koskoca cumhurbaskani ol. dunya reisi ol. gel file dagitacam diye aciklama yap. neymis cevreciymis. yav bu poseti direkt yasakla veya maliyetine verdir veya depozitolu yaptir cevreci olduguna inanalim. bu sekilde file dagitmakla olmazz.
  • 2019 dünyasında ülkemizde üzerine gündem olması ciddi derecede üzücü olan cumhurbaşkanı beyanatı.

gerçekten yazık. koca bir hayal kırıklığı ülkesi olarak türkiye..
  • "nasılsa içini dolduramayacaksınız" diye devam etmesi gereken cumhur(!)başkanı sözüdür.
  • kenevirli poşeti içsem, kafa yapar mı diye düşündüren müjde. :)
  • essah mı diyon la ? içine de makarna koycan mı iki paket ? ıstırırım... yalarım...
  • nedense bana seçim öncesi poşetleri yeniden ücretsiz hale getireceklermiş gibi geliyor.

bakın! poşetler ücretliydi ama biz ne yaptık, vatandaşımıza ücretsiz dağıtıyoruz. böylece hem bedava file, bedava poşet veren ilk devlet biz olacağız.

-ooo alkışşşşşşş yaşa reis

çevre ve doğa dostu bir hükümet olduğunu yaptıkları itinalı çalışmalardan hepimiz biliyoruz. bir ağacın dalına bile kıyamazlar. hiç bir koy imara açılmadı, hiçbir zeytinlik kesilmedi, hiçbir orman yakılmadı.