şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gmail hesabımı daha sık kontrol etmemin nedeni olacak site. yaptığım başvuruyu kabul ettiğini 4 gün sonra öğrenip zaman aşımından üye olamamam gece gece sinir bozmuştur. yokmu masaüstüne koycak bir gmail gadget'ı? mail geldiğinde ordan görsek of pof.

  edit: aranan gadgettan sürüyle var imiş. aklımı sikeyim aklımı.
 • filelist.org'un romanyalı çakması olarak açılmış olsa da, filelist.org gibi izole olmadığından kullanıcı sayısını ve kalitesini giderek arttırmış hemen hemen her hd filmin freeleech olduğu, bu sebeple barınması da kolay olan, filelist.org'u sollamış ve genelde hızlı bağlantıya sahip romen kullanıcılar sayesinde 5-6 seed li dosyalar bile gayet hızlı indirilebile torrent trackerı.
 • zamanında filelist.org kullanmış biri olarak filelist.org'dan çok daha başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğim torrent tracker. dosyaların inme hızı sizin internet band genişliğinizin maksimum hızı kadardır.
 • an itibarıyla 7 yılını kutlayan, üyelik alımını açan ve global freeleech ilan eden general trackerlerin kralı.
 • üye alımı açık olan torrent sitesi.
 • dünyanın en iyi general/0day trackeri. bunu tartışmam, tartışmaya çalışanın da kalbini kırarım. kimse "ama iptorrents şöyle" demesin bile. atarlıyım.
  bu siteye içerik çok hızlı eklenir, o içerik çok yüksek hızlarla seed edilir, siteye çok fazla çeşit eklenir ve istediğiniz şeyin freeleechi de kesin eklenir.
  internal gruplarının her türlü sunumu freeleechtir, playsd sd sunumlar için -adı üstünde, playhd hd, playmusic müzik, playtv tv, ham dvdler playon, oyunlar playog... anafikri anladınız. bu sunumların hepsi freeleech demek, ortalama kullanıcının tüm ihtiyaçları freeleech demek zaten. kalite iyi, içerik bol, hem de beleş. daha ne olsun?
  davetiyesini bulmak zor olsa da, eğer bir tane sitede üyelik istiyorsa kişi, orası bu site olmalıdır. aramaya inanılmalıdır.
 • ıpt ile kıyaslanması, abesle iştigaldir. filelist.ro lokal bir tracker'dır ve romanya kökenli kullanıcılar çoğunluğu oluşturur, seedbox kullanan kısıtlı kitle vardır, ıpt ise genel bir trackerdır, seedbox standart olmasada yaygındır. filelist.ro yabancı içerik ve çok sayıda freeleech barındırsa da seeder sayısı ıpt göre, yetersizdir. özellikle rosubbed etiketsiz, popüler kültürden olmayan paylaşımlar için kaynak sıkıntısı yaşatır.

  torrent sayısını kıyaslamak gerekirse, an itibari ile ıpt de 584k , fl.ro da ise 98k torrent bulunmaktadır.

  basit bir örnek daha: blade runner 1080p
  http://i.imgur.com/61hgeqo.png

  seedbox'ım yok, nasıl tutunayım türkiyedeki rezil hızlarla diyen arkadaşlar da private tracker kullanmasın zaten. yada gitsin 3€ basit bir seedbox makinesi alsın 3 ayda bir, buffer kassın.
 • doğum günleri nedeniyle 11 eylül'e kadar freeleech olan site.
 • bir anda kaybolan harika tracker. geri gelir mi gelmez mi bilinmez.
 • yılbaşına kadar global freeleech olan site.

  edit: gelen uyarıyla irkildim. yılbaşına kadar freeleech değil maalesef.