şükela:  tümü | bugün
  • fi tarihinden kalma bir baglac...
  • eski turk filmlerinde ve o caagdan kalma insanlarda hala yasayan
    ve icinizden cok tekrar edince komik gelen hos bir kelime.
  • cumle icinde uygun yerde kullanilinca bir anda dikkatleri uzrinize ceken.kelime obegi...
  • "doğrusu", "gerçi", "aslında" gibi bir anlam içerir. (bkz: filvaki)
  • cümle içinde "her ne kadar" manasına gelecek şekilde kullanıldığı da görülmüştür.
  • (bkz: mamafih) in kardeşi olur bu zarf.
  • boyle bir caylak yazarimiz mevcut, sozluk semalarinda kanatsiz olarak ucup hu$u icerisinde kanatlarini takarak ozgurce sekecegi gunleri beklemekte.
  • ahmet hamdi tanpınar ın tüm romanlarında ortalama , bir sayfada 4 defa kullanılan kelimedir.
  • sozluteki kardeslerden biri, kucuk olani
  • 6.nesil sözlük yazarı. kendisinden nefret ediyorum. girdiği her ortamda nasıl olduğunu anlamadığım bir biçimde dikkatleri üzerine çekiyor. bütün karizmamı sıfırladı. sanırım bu çok güzel olmasından kaynaklanıyor. daha tam çözemedim. çözünce söyleyeceğim. bu arada geyik potansiyeli oldukça yüksek. saatlerce kendisiyle hiç bir şey hakkında konuşulabilir. aynı zamanda sıkılınca aradığım şahsiyet. nedenine gelecek olursak dünya umurunda değil. pespembe bir dünyada yaşıyor. o yüzden çok mutlu ve bu mutluluğunu etrafına saçmak konusunda oldukça bonkör. genetik olduğuna emin olduğum bir şekilde de bir kaç tahtası eksik. ben onun dokuz sülalesini tanırım. bu aile başa bela. uzak durmak lazım. sonuç olarak verdiği yemeği yemeyin, ikram ettiği sigarayı içmeyin. sonra demedi demeyin.