şükela:  tümü | bugün
  • asyali kizlar konusunun duayen ismi ailenizin sozluk yazari ben for i in range ve kameraman arkadasim gloria macapagal-arroyo sizler icin arastirdi.

filipinli kizlar diger asyali kizlar icerisinde koreli kizlari kendilerine yakin gorup onlarla konusurlar. sessiz kizlardir(lafa bak, sanki asyali kiz olup da sesli kiz varmis gibi). cinli ve japonlarla pek muhattap olmazlar. gozleri diger asyali kizlar gibi cekik degildir(tam anlatamadim sanirim). gozleri buyuk ve guzeldir. giyinim tarzlari da avrupaya yakindir. misal bir cinli ya da koreli kizin sadece giydiklerine bakarak nereli oldugunu tahmin edebilirsiniz. filipinli kizlar bu noktada ayrilirlar. vietnamli hanimkizlarimiz kadar olmasalar da guzel kizlardir. diger asyali kizlara oranla soguk davranirlar(ben kizin benden nefret ettigini dusundum acikcasi uzun bir sure) ilk basta fakat sonradan konusmaya basladiklarinda bakire olup olmadiklarindan, regl olup olmadiklarina kadar ayrintiya girerler ki dumur olur kalirsiniz bu aciksozluluk karsisinda.

googler'larin yaptiklari meshur bir videoda iki saniye gozuken, “abi kim bu hatun ya!!” diye genclerimizin salyalarinin akmasina sebep olan hanimkizimiz ise filipinlidir. ulan gul gibi kizi otuzbir malzemesi yaptiniz ya ipneler daha da bisi demiyorum size.

bendeki bilgiler bu yonde. fazla bilgi veremiyorum gencler cunku tanidigim filipinli kizlardan birini pek gormuyorum, digeri de benim bes para etmez itin teki oldugumu dusundugunden fazla muhattap olmuyor(nereden biliyorsun diye sormayin. ust paragrafta ne demisiz? aciksozlu kizlardir demisiz).

neyse, yine de

once you go asian you can never go caucasian
  • hemen hemen hepsi yılmaz bektaş'ı tanır hem de baya iyi tanır. ben de filipin'li bi kızdan öğrenmiştim. o kim lan diye düşünmeye başladım, yok dedim tanımıyorum türk olduğuma inanmamıştı. valla bak ciddiyim.
  • lbfm diye bir deyimin doğmasına sebep olmuşlardır... little brown fucking machines sözü amerikan askerlerinin kullanımı ile doğmuş bir kavram olup vietnam'dan başlasa da daha çok filipinli kızlar'ı tanımlar...

...ülkelerindeki tek rakipleri diğer ülkelerin kızları değildir... kathoey/ladyboylar ile de yarışmak zorunda kalırlar.
  • 4 yillik yurtdisi deneyimim isiginda sunu soyleyebilirim, asyali hatunlar liginde koreli kizlar ile beraber sampiyonlar ligine dogrudan katilma mucadelesi verirler, tabii ki guzellik konusunda. (vietnamli kizlar bu ikiliyi zorlar, ama sadece zorlar, o kadar.) asyali olup avrupai takilanlardir denildigi gibi, filipinlerin uzunca bir sure ispanya somurgesi olmasina bagliyorum ben bu durumu.

birde bunlarin pek cok ab ulkesinde kalifiye personel gerektirmeyen islerde calisanina ratlanmistir.
  • ulkelerindeki ladyboy nufusunun fazlaligindan olsa gerek,anal seks teklif ettiginiz zaman "gay misin?" diye sorarak dumur ederler.
  • bunlardan bir tanesi de eski işyerimde çalışmaktaydı. ilk tanıştığımda kendisini 20 yaşlarında bir er kişi sanmış idim. sonradan öğrendim ki bildiğin teyzeymiş. ama evli olmadığı için kadın mı kız mı bilemiyorum artık afahsjhd. geçen sene 45. yaşgününü kutlamıştık hatırladığım kadarıyla. gerçek yaşından 25 yaş genç gösterebilen en az 1 adet birey barındıran bir komünitedir benim nazarımda filipinli kızlar.
  • genelde kılları olmuyor bunların. evet kıl çıkmıyor vücutlarında.
  • gözlerinin çekikliğinin yanı sıra ten renkleri* ve burun yapılarıyla kendilerini belli ederler. hoş kızlardır. ladyboy olanları da çok güzel olabiliyor. dikkat etmek lazım.
  • iclerinden bir tanesi bugun miss universe yarismasinda birinci olmustur. guzellerdir. hele bir sekilde ispanyol kokenli (ilk baslarda ispanya somurgesiydi ulke) olanlar ayri bir guzeldir. kimilerinin dis yapilarinda problem vardir, bundan dolayi, tel takanlar epey yaygindir. tatli insanlardir. turk erkeklerine karsi sicak davranirlar. tanimadiklari icin olabilir. tanidiklarimdan bir tanesinin turk sevgilisi olmus, neden bu turk erkekleri ofkeli, kiskanc ve azgin demisti bana. amerika'ya gitmek isteyeni ve birlesik arap emirliklerinde calisanlari coktur.
  • dubai'de çalışanları sevgiliden çok sponsor ararlar.

rahat bir iş yerine girdikleri zaman ilk düşündükleri çocuk yapmaktır.

hepsinin veya çoğunun güzel olmasından çok, "aralarında güzel olanları da vardır" tabiri daha uygundur.