şükela:  tümü | bugün
  • hahaha,vallahi çok sevindim. ihvancılar ve arap sevdası diye yanıp tutuşanlar düşünsün.
    t:hayatın doğal akışına uygun bir haber.
  • her zaman dile getiriyorum, belli başlı cemaatlerce yapılan propagandalarla şeytanlaştırılmaya çalışılan israil bizim için bölgedeki en mantıklı müttefik. arap gevşekleri ile iş tutmaya çalışıp arkadan hançer yemeye doyamadı bizimkiler. filistin osmanlı'yı barbar bir işgalci olarak görüyor, tutup yunan'a ermeni'ye "biz kader ortağıyız" cakası satıyor, ermenistan dağlık karabağ'ı işgal ediyor, filistin hemen onları destekliyor, biz hem 2 devlet tek millet lafı yapıp, hem de bizim kardeş ülkemizin toprağına göz koyan ermeni piçlerini destekleyen orospu çocuklarına kucak açıyor, yardım ediyoruz!

peki israil? öcalan meselesinde suriye ile işler kızışınca israil, kıbrıs barış harekatı'nda dost ateşiyle batırılan kocatepe sırasında askerlerimizi kurtaran israil, gölcük depreminde en önemli yardımlardan birini yapan israil, bizim tankların uçakların modernizasyonu, çeşitli askeri teknoloji transferleri? israil. azerbaycan'ı destekleyen? israil. suriye'de 33 şehit, ilk tepki? israil'den.

bize tokat atanın yüzüne para saçıyoruz, elimizden tutana tokat atıyoruz, işte böyle ahmak bir zihniyet tarafından yönetiliyoruz, maalesef.
  • filistine harcanan enerji zamaninda israile abilik yapmak icin harcansaydi bizim borular kullanilir bu kadar tatava cikmazdi. borumuz oterdi yani.