şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ölüp gitmiş berkin elvan'ın arkasından "ekmek almaya gidiyormuş. ne ekmeği çocuğu terörizmin içine atmışlar. ekmek falan yok yalan bunlar elinde sapan ve yüzünde maske var" diye meydan meydan gürleyen sayın cumhurbaşkanımızın sanırım dikkatlerinden kaçmış ayrıntı.
  http://t24.com.tr/…e-sapan-yuzunde-maske-var,275873

  hayat ne kadar garip değil mi!

  elinde sapan, yüzünde maske ile bir filistinli:
  https://cdntr1.img.sputniknews.com/…/1033456492.jpg
 • dış mihrakların oyunudur.
 • bok var değil mi olayları birbirine karıştıracaksınız. lan tamam biz de eleştiriyoruz hükümeti de bre gerizekalı filistin cumhur başkanı rte mi?
  uzunun desteklediği her olay sizin antiniz mi olacak?
  bu şekilde iktidar olmak imkansız. üzülüyorum ülkenin istikbaline. topraklarını korumaya çalışan insanlar görüyorum ben orada, tıpkı çanakkale savaşında yaptığımız gibi.
 • türkiye'de gösteri sırasında maske takanlara doğrudan terörist yaftası yapıştıran, maske takmanın yasaklanmasını coşkuyla savunan ak gençlik filistinli göstericiler söz konusu olunca daha müsamahakar sanki! oysa akape'li eski başbakan davutoğlu, maske takanlar hakkında neler demiş bakın:
  “avrupa ve abd’deki uygulamalarda hiçbir gösteride maske kullanılamaz. kimliğini tespit etmek mümkün değil, barışçıl bir gösteri yapan kişi kimliğini niye saklasın? maske kullanarak gösteri yapılamaz. maske takan alınıp götürülecek. maske takan kişi, 'ben kimliğimi gizliyorum, suç işlemeye hazırım' diyor."
  http://www.aljazeera.com.tr/…kan-alinip-goturulecek

  neymiş? "barışçıl bir gösteri yapan kişi kimliğini niye saklasın?"mış! maske takan kişi, 'ben kimliğimi gizliyorum, suç işlemeye hazırım' diyormuş!

  hımm...
 • çölümsü bir coğrafya olduğu için hep kargaşada kalkan toz sebebiyle olduğunu düşündüğüm hede.