şükela:  tümü | bugün soru sor
  • habertürk gazetesinin arşiv kısmında görevli iletişim nedir bilmeyen, terbiye yoksunu bir kadın.

şurada detaylıca olayı anlatmıştım, isteyen göz atabilir.

(bkz: #76347057)

kendisini ekşi sözlük'e yazdım diye bir hayli içerlemiş, kıyamam. :) sil diye tehdit ediyor bir de. bu sefer adıyla yazayım da izi kalsın diye düşündüm. muhtemelen şu an bu satırları okuyup kuduruyordur ahaha.

10 yıldır arşiv kısmında çalışıyormuş kendisi öğrendiğim kadarıyla. sanırım 10 yıldır arşivde unutmuşlar, yoksa bir insan evladı neden ilk defa telefonla iletişim kurduğu bir insana karşı bu kadar agresif olsun değil mi? buradan gazetenin üst düzey yöneticilerine sesleniyorum, lütfen filiz hanım'ın arada bir arşivden çıkmasını ve hava almasını sağlayın. iyi gelir. sakinleşir.

ha bu arada, hiç görmediği bana karşı olan kininden dolayı görevini kötüye kullanarak gazete vermeyi reddetmiş ve ergen kız triplerine girerek "benden başka arşiv sorumlusu yok taağam mıı. .s vermiyorum işte sana gazete vermiyorum hıh" diyerek oldukça aciz bir konuma düşürmüştür kendini. böyle insanlara maaş vermeye devam ederseniz nice güzel insan boşta kalır. bir okurunuz olarak size eleştirimdir.

son olarak, aradığım gazeteleri buldum filiz hanım, sizden ricam şimdi bana -ücretiyle- vermeyi reddettiğiniz gazeteleri üzerinize falan sıkı sıkı sarın, havalar serin üşütürsünüz zira. :) arada bir de çıkın arşivden hava alın. :)

kolay gelsin. :)