şükela:  tümü | bugün
 • muse-showbiz albümünden pek güzel bir şarkı..neşeliymiş gibi görünen şarkılardandır..

  it's happening soon
  it's happening soon
  it's scent has been blowing
  in my direction
  to me it is new
  to me it is new
  and it's not gonna change
  for anybody
  and it's gonna be our last memory
  and it's left me out
  and out
  to you
  it's got to be here
  it's got to be there
  it' s got to be now
  or i'll lose forever
  to me it is strange
  this feeling is strange
  but it's not going to change
  and it's gonna be our last memory
  and it's left me out
  and out
  to you
  oh kiss me
  trust me
  i never knew
  that you were the one
  you were the one
  and it's gonna be our last memory
  and it's left me out
  and out
  to you
  and it's gonna be our last memory
  and it's left me out
  and out
  to you
 • muscle museum'dan sonra dinlenince -sırası dolayısıyla- bütün duygular iyice coşar, ayaklanır, haşat olur.
 • (bkz: fl)
 • yeni bir altinci nesil yazar.
 • güldümü toparlak yüzünde güller acan insan. ha su kadarcikligini bildigim marcio nobre bostanci subesi. potansiyel monopol, dost kazigi, nba live, sensibil galibi müyz un ilk albümünün ücüncü sarkisi. kardesimden ayri tutmadigim kerevitas dondurulmus mamulü.
 • olaya muse şarkısı olarak bakarsak çok güzel ve içinde çeşitli iniş-cıkışların bulunduğu mükemmel muse şarkısıdır kendisi.
  yazar olarak bakarsak 6.nesil yazardır kendisi.
 • street fighter'da karşısına ryu ile geçip alternatif yaşam tarzımla kafasına kafasına oryuken çekmek suretiyle hırpalamak istediğim, yerli yersiz ettiği küfürlerle tarihin en nobran gemi inşaa mühendisi, meslektaş...
 • dikkatsiz şöförlük dersleri verebilecek kalitede bir sürücüdür.. dalamar, fillip ve iş yerinden üç arkadaş öğlen tatilinde yemek için dışarı çıkacaktır. fillip'in kullandığı arabaya binilir ve olaylar gelişir:

  fillip arabayı park ettiği yerden çıkartmakla meşguldür. arkada ise genel müdürün arabası park halinde bulunmaktadır. geri geri giderken şu diyalog meydana gelir:

  dalamar: olm arkada genel müdürün arabası olduğunu biliyorsun değil mi?
  fillip: hea?!
  araba: çaaat!
  fillip: sıçtık!
 • brit pop sacmaligindan kendisini 17 temmuz 2009 arch enemy istanbul konserini gerekirse zorla izlettirerek kurtaracagim,kendini ilim irfana vermis ,azim deposu, olumune badim .

  editen : ayrica kendisinin kocimen bir kafatasi mevcuttur,bu kafatasi sayesinde bilumum hava*,kara*,deniz* araclarinda fazla yuk ucreti oder,binlerce insanin icerisinde aninda fark edilebilir.
 • gerceklestirdigi basarilar sayesinde buyuk kluplerin listesine girmis bilgi amelesidir. kendisi icin turkiye'nin iki buyuk klubu kiyasiya cekismekle birlikte fillip eline aldigi bonservisi ile ortada sik gibi kalakalmis , bu aralar ona mi gitsem buna mi gitsem diye avel avel dusunmektedir.

  gonlunun goturdugu yere git fillip , nasil olsa ikisinde de siki tuttun.

  edit:bu adam bildigin evleniyor lan ... buzdolabi , klozet fircasi, mobilya filan almis , esya tasimis... hani bildigin evleniyor , yakinda damatlik giyip "evet" diyecek. daha 2 sene once beraber cam kenarinda kahve+sigara tuketip saatlerce geyik yaptigimiz, ya da bilgisayarda karargah destek oynadigimiz adam degil bu sanki. mutlu ol lan fillip , o koca kafan ve suratindan gulmek hic eksik olmasin yarrak kafali seni...