şükela:  tümü | bugün
 • şayet sinema anadolu'daysanız, her işi geyiğe vurmak isteyen seyirci** yüzünden filmin sonunda coşkulu alkışlar duyabilirsiniz.
 • tepenin gözleri adlı filmin sinema gösteriminde parçası olduğum toplu eylemdir.

  --- spoiler ---

  esas adam karısını kurtarma yolunda binbir türlü badireyi atlatmışken bir darbe daha yiyerek yere kapaklanır. film zaten kan revan baştan sona, o an gözünü yarım açar ve alyansını görür, bir anda sevginin emek olduğunu hatırlar ve gelen ulvi güçle son bir kere daha kendini zorlayarak ayağa kalkmasıyla sinema salonundan hadi koçum dercesine bir alkış yükseldi ki...
  hayatımda bu kadar keyif aldığım az şey olmuştur. koca salon adamı alkışlarımızla kaldırdık evelallah. topluca gaza gelme hissi muhteşemdi.
  o günden sonra hep bunun tekrar olabileceği filmlere gitmeye çalıştım ama nafile. o an parçası olduğum duygu herhalde sinemacıların catharsis kovalarken bizlerden beklediğiydi belki de. dibine kadar yaşadık duyguyu.
  ha film tırt bu arada, akıcı ama çok bir acayiplik beklemeyin, kan ve heyecan için izlenebilir; o tarafa gitmeyin denen tarafa gittikleri için binbir türlü şey yaşanıyor. severiz.

  --- spoiler ---