şükela:  tümü | bugün
  • izlediginiz bir filmden,okudugunuz bir kitaptan, yada arkadas sohbetlerinizde etkilendiginiz, bilincaltina yerlesen bir kac cumle, o gece gerilim-macera tadinda size ruya olarak geri doner. uyandiginiz zaman sonunda ne olacakti acaba bile diyebilirsiniz.
  • uyandırılana küfür ettiren rüyalar kapsımına girer bu tip rüyalar.
  • bazen super orijinal bi film senaryosu yakalarsın, eşi benzeri yoktur, satsan hayvan para kaldıracağına eminsindir, ama bu hayal zamanla diminish olur gider, bir başka super ruya ile gaza gelene kadar ...
  • rüyanda,, yönetim geliştirme hedesi ile ilgili katıldığın bi konferansta konuşmacının medeni cesaret'in öneminden dem vuması.. sonra haydi korkularımızı yenelim diye herkesi gazlayıp "sütyenler fora memelere özgürlük" nidaları ile adı geçen eylemi gözlerimin önünde gerçekleştirmesi.. tabi daha sonra olaylar gelişir..
  • buda dün akşamki:
    bu sefer les deyimdir.. sınav başlamıştır,, arka sırada kanka ve yanında da bir hatun* var.. sınava bir hipermarketin içine konmuş okul sıralarında girilmektedir.. canım sıkıldıgında elimi uzatıp reyonlardan gofret,, çikolata yiyebilmekteyimdir.. haliyle abur cubur yemekten ve arkadaki arkadaşla muhabbet etmekten sınav skimde değildir.. en sonunda hatun araya girerek ters bir bakışla "yardımcı olabilir miyim??" der.. "hmm şu an değil ama çıkışta kesinlikle" derim.. daha sonra hatun yanıma gelir ve elele batan güneşe doğru yürürüz*..
  • ruya görürken rüyada olduğunun farkedilmesi ve uyanılmaması halinde matrix/neo ilşkisine dönen ruya çeşidi. mesela dökülen dişlerimi yeniden çıkardım. bana ateş eden adam(ki 70lerden kalma elvis tipi bişidi) beni vurmasına rağmen elindeki silahı alıp herifi dövmek gibi attraksiyonlar gerçekleştirdim. züperdi.
  • bir benzerini bu gece istemsiz de olsa yaptigim. icinde ask, bilimkurgu, action, felsefe her turlu ogenin bulundugu ne kadar surdugunu bilemedigim ama film gibi olmasinda 13 saat uyumaminda etkili oldugunu dusundugum fasilite.. bazen film o kadar sacma bi hal alabiliyor ki reklam arasi istiyor deli gonul...