şükela:  tümü | bugün
  • insanda "bi sus amına koyiim piç ettin filmi" diye bağırma isteği oluşturan tiplerdir....
  • duruma göre diğer izleyicileri rahatsız etmeden birbirine yorum/espri yapan 2 arkadaş da olabilir. ancak uzun süredir tanışıp birbirinin huylarını iyi tanıyan ve aynı frekanstan insanlar olmanız neredeyse farzdır. aksi takdirde filmi birbirinize zehir etmeniz kesin gibidir.
  • en az film izlerken devamli yiyisenler kadar giciktir.
  • öğretmenlik mesleği erbapları da bu kategoriye dahillerdir. zira bir şeyler öğretmeden, filmde gözden kaçmış olabilecek gizli bir noktaya değinmeden rahat edemezler. bunların bir de okuduğumuzu anladık mı tandansıyla hareket edip film hakkında sürekli eğitici sorular soranı vardır, hah işte o fenadır
  • film hakkında "la la gördün mü nası çaktı şerefsiz" şeklinde konuşanlar bir yana, gidip o gün yaşadıklarını uzuuun uzun anlatanlar vardır ki beni benden alırlar.
  • film hakkında sürekli geyik ve espri yapıp her tür filmi piç etme kabiliyetine sahip olanları vardır. bu tür insanlarla sinemaya ikinci kez gidenin de zekasından şüphe edilmelidir.
  • -eee sen ne dedin?
    -ne dicem, cehennemim dibine kadar yolun var dedim
    -oh iyi demişsin. of ne fena vurdu adama.
    -kulaana vurdu hem de, çok acır, neyse işte, sonra bu bi anda köpek çekmeye başladı.
    -yaaa, kaçan kovalanırmış. oy! o da ona vurdu ödeştiler.
    -ama daa fena vurdu böğrüne be abi, bi sefer neden kavga ediyo ki bunlar
    -valla ben de anlamadım
    -bak şimdi birileri geliyo ayırmaya, sora ben olmaz falan dedim işte, biten bitmiştir dedim
    -güzel aferin tavrını net koymuşsun, e ama şimdi bunlar birleşip ayırmaya gelenleri dövmeye başladılar? manyak olm bunlar.
  • -aynaptioyleayyiycekbokuayoldurucekadamaybuboylegitmezsaklansalak(nefes)ahaatesetti...

kendinden gecmis, esas oglala konusan modeli de vardir elimizde.
  • bence en korkunç versiyonu olayı anlatanlardır.. bi de sizi salak yerine koyarlar..

- şimdi bu adam adamı öldürdü ya aslında öldürmedi onlar anlaşmışlar..
    - vay anasını..