şükela:  tümü | bugün
 • 27 tl'yi sonuna kadar hak eden ios programı.

  sinema tv'ciler için muazzam bir programdır. profesyonel kamera ayarları yapma imkanı sunar.

  şuradan satın alınabilir: https://itunes.apple.com/…lmic-pro/id436577167?mt=8
 • akıllı telefonunuzu kullanarak film çekmek istiyorsanız satın alabileceğiniz en iyi uygulama. dolar attığından ötürü biraz daha tuzlu bir uygulama oldu ama ödediğiniz parayı kuruşu kuruşuna hakeden bir uygulama kesinlikle. en son güncelleme uygulama içi satın alım yapılarak kamera üzerinden manuel olarak luma curve ve saturation/vibrance ayarları yapabilmenize olanak sağlayan bir paket çıkardılar.

  sundance film festivalinde yankı bulan uzun metraj bir filmi bile bu uygulamayı kullanarak çekmişler. gerçi olloclip vari lensler de bu uygulama ile birlikte kullanılıyor olsa da bu uygulamaya mobil film yapımcılığının bel kemiği demek yanlış olmaz.
 • iphone 7 ve ustu kullanicilar artik daha profesyonel videolar cekebilecekmis:

  "...
  including a log/flat picture profile in their upcoming update, a feature that is usually only found in more expensive, high-end cameras to give filmmakers and colorists more control over their color grade."
 • çok başarılı bir mobil film yapma uygulamasıdır. yanlızca apple destekli olan uygulama ile iphone 7 ve üzeri mobil telefonlar ile çok daha profesyonel filmler yapmak mümkün.
 • testlerime göre aynı planı standart kamera uygulamasına göre iki misli daha fazla bitrate ile çekiyor.

  (55? liraya aldım. dolar ağzımıza etti.)