şükela:  tümü | bugün
  • yeni keşfettiğim, oldukça geniş bir korku filmi arşivine sahip internet sitesi.
    kült ve yasaklanmış bir sürü filmi yüksek çözünürlükte izlemek mümkün. korku filmi sevenlerin mutlaka görmesi gereken bir site.
  • ana sayfasındaki afişlerle bile bünyeyi heyecana gark ettiren sitedir.

korku sevenler için pek hoş bir kış vadetmektedir.

(bkz: sana puanım dokuz kankam)
    (bkz: o yeah man)
  • henüz 1 yaşında taze ama bir o kadar da muhteşem bir site.
    korku filmleri bağımlısı olarak sadece korku filmi türünde paylaşımlar yapan bir siteye ihtiyacım vardı ve bu site bana ilaç gibi geldi, filmleri kaliteli bir şekilde izlemek de en büyük artısı.
  • geri plandaki reklam yüzünden incelemesi gayet zor olan bir site
    bir de imdb +8 dediğimde sadece 8 film listeliyor, ne kadar doğrudur bu bilemedim.
  • internet geçmişimin %80'i "best horror 2015" gibi aramalarla dolduğu için, artık doğru düzgün dalabileceğim, zibilyon reklamla uğraşmayacağım, tasarımıyla gözlerimin içine sıçmayacak, tuhaf isimli olmayan (filmhavuzu.co), 90'lardan kalma virüsler kapmayacağım bir site arayışı içerisindeydim. çoğu korku filminin seeder'ı bile yok torrent'ten indirebilesin. yıldım bir de film aramaktan. yemin ediyorum çile dergahına girip üstüme kapıyı kapatmışlar gibi hissediyorum. film aramak bu kadar zor olmamalı.

ben de random korku filmleri izleyebilmeliyim. işte orası galiba burası. heh.