şükela:  tümü | bugün
  • basit bir blog olmaktan çıkıp yeni adreslerine taşınmış olan sinemaseverler oluşumu. hem içerik hem de görünüm olarak gelişiyor. maşallah diyorum.

aha da buradanziyaret edebilirsiniz.
  • ekip olarak taptaze ve pırıl pırıl zihinlerin hazırladığı harika bir sinema sitesi. daha bir yaşında olduklarına inanmak gerçekten güç. eğer kendinizi tanımladığınız etiketlerden biri de "sinemasever" ise bu siteyi çok seveceğiniz kesin.
  • kısa süre önce bir haber okurken keşfettiğim ve iyi ki keşfetmişim dediğim sinema sitesi.
    vizyon filmlerinin takibini yapıp çok kısa bir süre içerisinde eleştirilerini okurlarıyla buluşturuyorlar ayrıca sadece vizyonla sınırlı kalmayıp, vizyon dışı güncel ve eski filmlerle ilgili fikirlerini de yazıp özel dosyalar hazırlıyorlar.
    kendi adıma “bugün hangi fragman yayınlanmış”, “hangi film vizyona girecekmiş” ve “hangi film hakkında ne yorum yapılmış” diye düzenli olarak ziyaret etmeye başladığım site, piyasadaki diğer pek çok içi boş sinema sitesine alternatif olabilecek, duruşu ve sanata, sinemaya bakışı ile takdiri hak ediyor.
  • kısa zamanda çok güzel yol katettiler. yazar kadrosu da günden güne kalabalıklaşıyor ve daha kaliteli hale geliyor. vizyondaki hemen her filmi ele almaları da bunun yanında cabası. eleştirileri spoiler vermeden ve çok sıkmadan yazıyorlar. valla var olan en iyi alternatif diyebilirim. ama en çok çeşitliliklerini seviyorum galiba. her kategoride filmle ilgili bir şeyler bulabilmek mümkün. özellikle dosyaları. vizyona ya da gündeme paralel dosyalar hazırlamaları da ayrıca güzel oluyor çünkü bir anda hem filmin yönetmeni ya da oyuncusu hakkında hiç bilmediğiniz şeyler öğrenip, farkedebiliyorsunuz.

allah yollarını açık etsin ne diyeyim. çok çalışıyorlar.
  • lgbti temalı en iyi 50 film dosyası hazırlamışlar, iyi de etmişler.

http://www.filmloverss.com/…i-50-lgbti-temali-film/
  • (bkz: omive)
  • bir sinemasever olarak geç keşfettiğime yandığım takip edilesi filmonyak bir site.

içinde film türlerine göre ayrılmış eleştiriler,
    2011-2014 yıllarını kapsayan bir sinema yıllığı,
    ordan burdan haberler,
    ilginç şeyler barındıran özel dosyalar,
    röportajlar,
    her hafta izlediğim haftanın kısa filmi,
    not defteri,
    nostalji yaşatan filmlerle tozlu raflar gibi bölümler bulunmakta.

daha ne olsun ki :d
  • gördüğüm en iyi sinema, sayfası, ekibi, yöneticileri, yazarları. sinema ile ilgiliyseniz takip etmeniz gereken bir yer burası. sadece sinema mı ? hayır, diziler, tv şovları hakkında da bir şeyler bulabilirsiniz. daim başarılar diliyorum kendilerine.
  • sağ butona tıklatmayan site. sağ buton sadece o yazdıkları güzide yazıyı kopyalayıp başka bir yere yapıştırıp isimsiz bir şekilde yayınlamak için kullanılmadığından benim için gezmesi zor.

mesela http://www.filmloverss.com/…en-2000-sonrasi-15-film listelerinde de her 2 filmi bir sayfaya koyarak okunmalarını zorlaştırıyorlar. en azından tek tek tıklamak istemeyenler için listenin tamamını bir yerde yayınlayabilirler.

cep telefonundan vs. okuyorsam onunla mı uğraşacağım deyip hiç uğraşmadan direk kapatıyorum siteyi.
  • keşfetmekte çok geç kalmışım ben bu siteyi. başarılı yazar kadrosu, kullanıcının fikirlerine önem veren yönetimi ve bütün ekibi ile kısa sürede vazgeçilmez adreslerimden birisi olmayı başardı. zengin içeriği ve duruşu ile de alternatifleri arasında öne çıkıyor. umarım böyle devam ederler ve çizgilerini hiç bozmazlar. sevdim seni filmloverss, hoş geldin hayatıma.