şükela:  tümü | bugün
 • bir youtube sinema kanalıdır. öncelikleri, bilgi verici aynı zamanda eğlendirici videolar olmakla birlikte şuan kendilerinin 7k dan fazla 8 k dan az abonesi var . çok kaliteli videolar yaptıkları için çok geçmeden 100 binlerce aboneye ulaşacağına hiç şüphem yok.

  eleştiriye açıklar ki, kendileri de bolca öz eleştiri yapıyorlar. kanalın önceliği sinema da olsa çizgi roman kültürüne, oyun kültürüne, fantastik edebiyata da oldukça hakimler. kanalın beyni videolar da kendini nerd olarak tanımlıyor, şayet bu terimin altını doldurduğunu düşünüyorum.

  link

  kanala göz atacak olursanız kalite derken neyi kast ettiğimizi anlayacaksınız. ileride büyük başarılara imza atacaklarına şüphem yok. sanki viral reklam gibi oldu ama neyse çok sonuç itibari ile hak ettiğini düşünüyorum.
  başarılarının devamını diliyoruz kendilerine.
  ileride görüşmek dileği ile sizleri seviyoruz nokta(harfile).
 • bu sabah ınstagram'da taha ulukaya izlerken denk geldiğim harika ötesi bir youtube kanalı açıkçası takipcisinin az olması beni şaşırttı çünkü gerçekten oldukça güzel videolar var sabahtan beri hemen hemen tüm videolarını izledim. çektikleri videolar film sektörünü bilen ve profesyonel insanlardan oluşan bir kanal oldukları hissini uyandırdı bende bu karantina günlerinde vakit geçirmek için iyi bir öneri olarak bu yazıyı bırakıyorum buraya kalitesiz onlarca kanalı izlemek yerine böyle kanallara destek olalım
 • yaptıkları incelemeleri beğenmediğim kanal. bir de her filmde zack snyder nefretlerini belli etmeleri çok gereksiz. adamlar zack snyder's justice league'e bile kötü dediler.
  bir de neredeyse her incelemede gereksiz detaylara giriyorlar. mesela son wonder woman 1984 incelemesinde eleştirilecek tonla şey varken amerika'nın nato'ya girdikten sonra uçak standartları değiştiği bilgisini verdiler. e kardeşim buna gelinceye kadar filmde yığınla absürtlük var zaten.

  kısaca meeh bir kanal.
 • neden efsane ve neden kestane serilerini severek takip ettiğim youtube kanalı.
 • aga iyisin hoşsun da sürekli abone veya beğeni istemek; reklam yapmaya çalışmak sence de sıkmıyor mu? anlıyorum bir gelir yaratmak ve ileride bu geliri orada kullanmak istiyor olabilirsin. ya sadece kişisel harcamaların için de böyle bir yolu düşünmüş olabilirsin. bunların hepsine okeyim. ama bir noktadan sonra dilenciliğe dönmüyor mu bu iş?

  neyse kişisel olarak bu durumu daha fazla abartmadan/iticileştirmeden yapman dileğimle. önün bence açık. umarım aklındaki çoğu şeyi gerçekleştirirsin.
 • uzun süredir aboneliğimi sürdürdüğüm, özellikle neden kestane ve efsane serilerinde filmler hakkında anlamsız eleştiriler yapan kanal.

  abisi filmler ve filimler en azından belli standartlara göre kestane veya efsane seçerken absürt marvel filmlerine bile efsane diyebilmiş kadar ergen avcısı ve her videoda belli ettiği zack snyder nefretiyle en kötü tabiriyle çıtırlık filmlere bile kestane diyebilmiş kadar primci ve dediğim dedik bir youtuber.

  kanalın başlarında güzel bir enerji veriyordu ancak artık izlenecek gibi değil. ergen kitleye oynamak yerine eskisi gibi ilgi çekici içerik yapamazsa daha fazla takip etmenin amacı kalmaz.
 • izlerken sıkıcı yada boğucu kelimelerinin tam karşılığı olan monoton bir anlatım sergileyen youtube kanalı. bak, içeriklerine lafım yok ama sesinle sanki "videoyu izleme" der gibi bir subliminal mesaj veriyor gibisin.
 • indiana jones ve kristal kafatası filminin neden kestane olduğuna dair yaptığı videoda sağlam saçmalamış kanal. ayrıca filmler ve filimler kanalında tutuyor diye videoalara küfürü de bolca kullanmaları olmamış.

  ------- spoiler ---

  film indiana serisinin en kötüsü orada bir sorun yok. ama sanki hayatında ilk defa indiana jones izlemiş gibi seri içinde normal olan olayları eleştiriyor, ya da nükleer bomba sahnesinde mantar bulutu indiana'nın birkaç yüz metre ötesinde" diyor. hadi matematik, fizik bilmiyorsun, nükleer bombadan da anlamıyorsun, filmin patlamadan önceki sahnesinde bombanın kasabadan kilometrelerce ötede olduğu gösteriliyor. hayatında bir iki savaş filmi izleyen bile mantar bulutlarının patlama noktasında olduğunu bilir. yani mantar bulutu indiana'nın en az birkaç km uzağında.

  sahne saçma tamam. ama eleştirirken insan düzgün eleştirir bir şeyi. hani basınç, g kuvveti diye teknik laflar sokuşturuyorsunuz ama daha temel film takip etmede kalıyorsunuz.
  --- spoiler ---
 • ıcerik secimini cok begendim
  neden efsane
  neden kestane serileri ilgimi cekiyor ancaaaaak;
  her videoda “bunu benden baskasi soylemez”, “bunu kimseden duyamazsiniz”, “bu anlattiklarimi sinema-tv bolumlerinde bile anlatmazlar” vs diyerek surekli kendini ovmelere doyamadigi ve bu muhabbeti devamli yaptigi icin izlemekten cok sikildim.
  1-2 videosuna soyle bir bakip kapatmak zorunda kaldim.
  yeter yahu! birak seni baskalari ovsun biraz.
 • karayip korsanları siyah inci’nin laneti - neden efsane videosunun sonunda acayip duygulandırmış youtube kanalı. allah rahmet eylesin.

  içerikleri de iyidir ağır tavsiye ederim.

  not: eğer sabitlenen yoruma bakarsanız videoda bahsettiği “make them forget, make them remind again” taktiğini videonun sonunda uygulamış.

hesabın var mı? giriş yap