şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tcm* ve criterion collection'ın film stream edecekleri platform. sonbaharda faal hale geçeceği ve reklamsız olacağı belirtiliyor, sadece üyelik ücreti olacak muhtemelen. popüler filmlerden klasiklere kadar birçok film olacak; criterion collection 1000'den fazla filmini de yine buradan stream edecek. işin altına imzasını atalara bakınca sinema severler için çok güzel bir seçenek olacağını tahmin ediyorum. umarım hayal kırıklığı yaratmaz.
  • tabiki de türkiye'de olmayan platformdur. he aslında abd dışında hiç bir yerde yok ama olsa da fena olmazdı hani.
  • keşke türkiye'de olsa da sinefilleri orgazmdan orgazmlara sürüklese dediğim online hizmet.
  • 29 kasim'da kapanmakta olan servis. kac aydir uye olacaktim erteleye erteleye kapanacagi zamani buldum yine.

kapatilmamasi icin bazi yonetmenler olaya dahil olmus ve warner media'yi ikna ettikleri soyleniyor.

2019'da yerine "criterion channel" isimli baska bir servis acilacakmis. ayni donemde disney+ isimli bir servisin de hizmete sunulmasi bekleniyor.