şükela:  tümü | bugün
  • ahan da ben de plaza bebesiyim, sizin zevklerinizden ayrılıyor zevklerim pis fakirler, demektir.

(bkz: bence)

sevişmelik arkadaş eve davet edildiğinde sanırım içilen kahve de bu oluyor.

edit: allah'ıma çete bunlar. özele gelip sırf şu başlık için küfür eden var. hay babayınızın düşmanını sikiim.
    lan özele gelip başlık için, girdi için küfür etmek nedir, anlamam ki?

edit1: bugün sözlük için ne yaptın?
    el cevap: kahveme söz söyleyen adamın özeline gidip, eziksin, geri zekalısın, zevkime karışma hakkın yok, dedim.
  • ayılmak, enrjiyi toplamak, dikkati yükseltmek yada kahve seviyor olmak. dış mihraklar olacak hali yok.
  • uyanabilmek.
  • ayıp olmayacaksa amaçsız içiyoruz ama direkt dümdüz severek yani.
  • hava atıyoruz, tek amacımız bu. tadıymış, kafeinmiş, ayıltıyormuş hiç önemli değil.
  • amaç keyif almaktir, gune enerjik başlamaktir. kahve icmek mi zenginlik. aksjsjsjdjsjsj
    nası boktan hayatlariniz var lan sizin öyle.
  • türk kahvesini de seven insandır. kahve olduğu iddia edilen hazır paketlerdeki granül kahvelere şüphe ile baktığından kahve ihtiyacını hiç olmazsa doğal yollardan karşılayan insandır. evde bir french press, biraz filtre kahve ve sıcak su ile şipşak yapıveren insandır. örgütlenmek ne bileyim parti kurmak ya da hava atmak gibi ayrıca niyetleri yoktur. o tip niyetler taşısa başvuracağı zibilyon çeşit enstrüman zaten elinde mevcuttur.
    (bkz: kendimden biliyorum)
  • sutun icerisinde laktoz oldugu icin genelde tercih ettigim durumdur. kahve icmeden uyanamyorum triplerine giren, gosteris bagimlisi birisi olmasam da haftada 3-4 sefer fena gitmiyor.
  • inanıyorsan allah belanı versin, ateist isen götünü eşek siksin bu nasıl başlık ulan.

tanım: hiç bir amaç gütmeden sadece keyfi için içiyordur.
  • ahaha diye güldüğüm entry’dir. filtre kahve içmenin nasıl bir “asıl amacı” olabilir yahu. ne kadar komik, herkes de baya döşemiş neredeyse kompozisyon çıkaracaklar :) şok şok işte filtre kahve içenlerin asıl amaçları ekranlarınıza geliyor... izleyelim
338 entry daha