*

şükela:  tümü | bugün
 • çaylak yazarlardan alfonzooo nickli filyasyon memuru arkadaşımızın başına gelmiş olaydır. kendisi son çare sesini burdan duyurmak istemiş. özetle polisin kendisine yardımcı olmadığını anlatıyor. buradan yol gösterici yazarlardan yardım beklemekte.

  show haber: https://youtu.be/tdmqozzdnmk

  sözcü: https://www.dailymotion.com/video/x7u1r10

  hürriyet: https://www.hurriyet.com.tr/…-dolandirildi-41522462

  sondakika.com: https://www.sondakika.com/…efonunu-satmak-13244527/

  ben eyüp toplum sağlığı merkezinde koronalı hastalarla alakalı filyasyon (numune) görevinde görevli sağlık çalışanı nevzat
  2 hafta önce kredi borcum için sattığım telefonumu internet sitesine koydum . 2 gün sonra arayıp kendini telefon dükkanı sahibi tanıtan zanlı , elinde ıphone 8 plus kalmadığını müşterisinin beklediğini ve telefonu almak istediğini söyledi. ertesi gün göreve gitmeden evvel bahçelievlerde medikalpark hastanesi önünde buluştuk. 250-300 metre yürüdükten sonra , dükkanlarına olan mesafenin biraz uzak olduğunu , motorunun da zaten burda olduğunu söyledi ve motora binmemizi söyledi . benim de basiretim tutuldu belki binmemem gerekirdi belki ama binmiş bulundum ve beni 10 dakika dolandırdıktan sonra ara bir sokakta hareket halindeki motordan aşağı düşürdü ve önümdeki çantamı alarak kaçtı
  içinde telefonum , tıbbi ekipmanlarım , harddiskim , güneş gözlüğümden tutun bir sürü maddi manevi eşyamı çaldı.
  olay sonrası darp raporu aldım karakola gittik ama polise tüm inancımı yitirmeme sebep oldu bu olay
  hiç kimse ilgilenmiyor ve herkes mesaim bitse de çıksam derdinde
  her neyse beni eve yolladılar ifademi aldıktan sonra ama evde duramıyorum içim içimi yiyor delirecek gibi oluyorum
  ertesi gün ben , hırsızla geçtiğimiz bütün yolları tek tek not ettim nerde hangi kamera var kapı kapı dolaşıp görüntü almaya çalıştım ve en sonunda gaspçının benimle yürüdüğü görüntülere ulaştım .
  görüntüleri ve delilleri polise götürdüm ancak bahçelievler polis merkezindeki polisler almadı
  bugün gelme yarın gel dediler
  görevimi yarım bırakıp ertesi gün gittiğimde de aynı muameleyi gördüm “senin dosyana bakan ekip burda değil yarın gel “
  ben size delil getirmişim ama almıyorsunuz bu nasıl iş
  zaten cidden komik rakamlara zor şartlar altında çalışıyoruz . lütfen bu durumu gündeme getirmeme yardımcı olun
  medya kuruluşları da haber yapmaya başladılar ancak, kime ne kadar özgürce konuşabilirsin ki bu ülkede izin vermiyorlar.
 • bu karantina günlerinde bizler için çalışan genç arkadaşımızın başına gelen bu talihsiz olayın gündem olması dileğiyle..
 • bir an önce çözüme kavuşturulmasını dilediğim, gündemde tutulması ve mümkünse emniyette yakını olan yazar arkadaşlardan destek beklenen olay.
 • insan sağlığı için emek veren arkadaşımızın bir adet o.ç. tarafından mağdur bırakılmasıdır. inşallah buradan yol gösterici arkadaşlar çıkacaktır.
 • bizim için fedakarlıklarda bulunan sağlık çalışanının başına gelen talihsiz olaydır. umarım polis ekiplerinin yardımı ile zararsız atlatılır.
 • gündemde yerini kaybetmemesi gereken başlık.
 • bence avukata gitmesi gereken vatandaşın mağdur olduğu olay...
 • arkadaşa yardımcı olunmalı.
 • bir sağlık çalışanına yapılan gasp olayı, gündem olması için up, umarım bir işe yarar
 • sıradan birinin gaspa uğraması halihazırda suçken, şöyle bir dönemde sağlık çalışanı olduğunu bildiği halde gasp etmek nasıl bir kansızlık nasıl bir omurgasızlıktır ? yazıklar olsun. en kısa zamanda bulunması dileğimle..

  acilen up’lanması gereken olay.