şükela:  tümü | bugün
118 entry daha
  • not bulma kısmı dışında sorun olmayan dönem. notlara top secret belge muammelesi yapan kızlarla daha önce neden ara yapmadım diye dövünür insan.

edit : imla
  • okurken gıcık bir dönemdir. moral düşük, motivasyon sakat gezersiniz. bitişi orgazmdan zevkli anlar arasında başa oynar, o boşluk hissi, bünyeyi adriana lima duduştan öpüyormuşçasına kaplar. ama üniversite sonrası o bile kendisini özletir. bu finallerinizin değerini iyi bilin. bana da küfretmeyin. vallaha özlüyor insan, finalleri bile. arkadaşlarla, elde sıcacık nescafeler, ya da soğuk biralar, birbirimize ders anlatmaya çalıştığımız, sıkılınca fifa oynayıp, sonra seve seve tekrar ders başına döndüğümüz zamanlar gözümde tütüyor şu an...
  • facebookta hala "close facebook open yourbook. it's final time" yazılı resmi profillerine koyan süzüklerin olduğunu gösteren dönem.
  • iki vize birden yüklendikleri dönemden sonra gelen dönemdir. (bkz: ama sen ağlama)
  • kaçınılmaz sondur. vizede rahat rahat alınan notların acısını çıkartan sınav dönemidir.
  • (bkz: #21446710)
  • hele üniversitenizde 2 vize 1 final gibi bir saçmalık varsa daha da stresli olan dönemdir. ben daha 2 hafta önce biten 2. vizenin yorgunluğunu atamamışken geldi mi sana bide final...

evet yarın sınavım var
    ve evet şuanda sözlüğe entry giriyorum
    evet hafiften bir vicdan azabıda duyuyorum
    dur how i met your mother ın son bölümünüde izleyeyim çalışmaya başlıyorum sözlük
  • sozluge entry girmek, ya da sadece girmek, facebookda twitterda fink atmak ya da ders disinda akla gelen ne varsa hepsini yapmak icin delirilen donemdir.. son finalden cikildigi gun bu hezeyan son bulur..acisi ise notlar aciklandiginda cikar
  • ders çalışmak dışında yapılan her faaliyetin sıradan dönemlere oranla 3241 kat daha fazla zevk verdiği dönemdir. evet, evin içerisinde 2 ileri 1 geri yürümek bile en muazzam zevklerden üstün şu günlerde..
135 entry daha