• dün playstation için ücretsiz yayınlanan demosunu, zevkten dört köşe olarak oynadığım efsanevi oyunun remake'i.
    -seslendirmeler çok iyi olmuş,
    -grafikler çok çok iyi
    -dövüş mekaniklerini gayet güzel buldum. "aksiyon" yapman için önce dümdüz ataklarla saldırmak güzel olmuş, takım arkadaşlarına da oyunu anlık durdurup komut verebilmen güzel.
    -hikayesine zaten diyecek bir şey yok.

sabırsızlıkla bekliyorum tam oyunu oynamayı.2020 yılına the last of us part ii ve cyberpunk 2077 ile birlikte damga vuracaktır.
  • demosu mükemmel bir başlangıç oldu. çoluk çocuk tlou2 bekleyedursun.
  • çok iyi lan çok çok iyi. bayıldım resmen. combat olsun, grafikler olsun, sinematikler olsun yeni yönetmen seriye müthiş yaramış bir xv e bakıyorum bi bu oyuna bakıyorum budur işte. adamlar resmen sony exclusive oyunları kalitesinde bir oyun yapmışlar aşırı şaşırdım bu kadar özen beklemiyordum şahsen sonuçta konsola özel değil 1 yıl sonra pc ye gelecek illaki ama bildiğin konsola özel hazırlanmış gibi kalitesi var. daha 12 saat oldu ama millet 50 saatten falan bahsediyor çok iyi. orjinal oyunu oynamadığımı da belirteyim buradan o yüzden şimdilik hikaye çok iyi gidiyor merak ediyorum cloud un hikayesini.
  • final fantasy 7 rebirth ile devam edecek serinin ilk oyunu. 2024'ün heyecanla beklediğim oyunlarından biri olan ff7 rebirht'ün de demosunu attılar üzerimize.

ff7 rebirth demo ilk bir saat
  • yuffie & sonan vs top secrets göreviyle bana rage quit yaptırmış oyun. dark souls zor diyenler gelsin bunu oynasın da zor neymiş görsünler.

yaptığınız oyun oyun değil.

edit: oyunu sildim gitti, benim bile buna harcayacak zamanım yok.
  • cloud strife denen muhallebi çocuğunu oynamak istemiyoruz.
    yetti artık be, nerde sek erkek vincent valentine*? nerde ulan, nerde?

yapımcıya sesleniyorum, sevgili yoshinori kitase,
    nibelheim, shinra mansion'da bodruma inip, tabutu açıp, efsaneyi uykudan uyandırmanın zamanı gelmedi mi sence de?
  • elf gözlerim yanlış görmüyorsa psn plus tarafından mart ayında verilecek oyun.
  • mart ayının ps plus oyunlarından biri. şu ana kadar ki en düşük fiyatı 200 liraydı psntr de.

redditte bir yıl içinde pc ye de çıkacağından veriyorlar deseler de gayet iyi haber merak edip hala almamış olanlar için.
  • the game awards 2020 ödüllerinden en iyi rpg ve en iyi soundtrack ödülünü kapmış olan oyundur. benim gözümde 2020 goty'ı kendisi* ama jrpg'nin kitlesi sonuçta çok yok, anlayışla karşılıyorum.
  • part part geleceğini öğrenince square-enix'e çok pis sövdüm. birde her part'ta farklı deneyim olacakmış.
    https://www.youtube.com/watch?v=yqw4qz5oibm
hesabın var mı? giriş yap