şükela:  tümü | bugün
  • final fantasy serisinin şu an için son halkası. e3'te tanıtımı yapılmış final fantasy xi'in izinden giden bir mmorpg. serinin 13. oyunu piyasaya çıkmadan tanıtılmış olması da başka bir ilginçlik.
    tanıtım filmini izlemek isteyenler : http://www.gametrailers.com/…fantasy/50331?type=flv
  • bunun yanında bilgisayarlarımızı şenlendiricek bir oyundur kendisi. bu oyunu her zaman konsollarda oynadığımdan dolayı bilgisayar versiyonunu oynamak benim ve benim gibi bütün ff serisi hayranları için eşsiz ve leziz bir deneyim olucak. ah bu arada pc versiyonu için beta kayıtları başlamış ve oyundaki sorunları bildirmede ve ingilizcenize güveniyorsanız mutlaka beta sürümüne katılıp oyunun son haline gelmeden önce şekillenmesinde katkıda bulunun:

http://entry.ffxiv.com/na/index.html
  • ilk beta dalgası 11 martta başlayacak ve sadece final fantasy 11 oyuncuları ile sınırlı olacak. beta davetiyeleri bugün gönderildi.
  • open beta'sı 1 eylül itibariyle açılmış olan şahane mmorpg.
  • cesit cesit lag'dan oturu betasini oynayamadigim oyun.. vuramiyon cast edemiyon filan ne bileyim mouse in yavas hareket etmesi menulerde takilmalar filan bilmem ne bok gibi kisaca. halbuki kedi kizlar var :(
  • oyun sürekli directx hatası vererek windows'a düşmektedir, sanırım son yamadan sonra bu hale gelmiş. kısa zamanda bir güncelleme bekliyorum se'den, nasıl bi hataysa net'te kimse çözüm de bulamıyor.
  • oynadigim en kotu mmolardan biri olabilecegini dusunuyorum ki bu cok buyuk bi hakaret aslinda? release haliyle age of conan, nge sonrasi star wars galaxies ve kisa bir sure de olsa vanguard* oynamis bir hiyar olarak bana da bunu soylettiyse square enix oturup kara kara dusunsun, account creation sureci bile yeter yani. anliyo musun japon developer?
  • playstation 4'e çıkmasıyla birlikte başlamayı düşündüğüm oyundur.
  • trailerındaki bir savaşçının league of legends'taki garen'i anımsatan oyun
  • şu an (gün, saat, dakika açısından gerçekten de şu an) oynamakta olduğumdur. şaşırdım, çünkü sunucular bir tek hafta sonları açık olacaktı, diye hatırlamaktayım.