• beni ataricilere bağlayan çılgın oyun.hala oynarım
  • bir kizi kurtarmak icin sulalecek kotu adamlarin mekanini basmayi anlatan guzel bir oyun
  • yillarin kalitesi, halk tabiriyle "atari salonlari"nin krali olan oyun .
  • karakter adları ünlü grup/eleman isimlerinden çarpılan oyun
    sodom, axl, slash...
  • 2.'si hatta 3.'su de cikti ama teknik olarak hicbir yenilik getirmediginden tutmadi tabii ki. yanliz ilk bolumde kurtardigimiz hatun ikincisinde super ucan tekme atiyor hastasiyim.
  • haggar ve cody kankalarıdır
  • guy,cody ve haggar'dan birini seçip ortama dalarsın...pis adamları döwersin..arada daşşahlı elemanlar çıkabilir..tekme-tokat manyaı edersin elemanları..sonunda dewrilirler
  • yok boyle bi oyun. klasiktir. senelerdir (12 tane) tek jetonla bitirebilmek icin kasarim, bir kere muvaffak olabildim. genelde cody secilir, haggar`la bacakarasi yapabilmek ovunc kaynagidir. genelde adamlara sag-sol taktigiyle saydirirsin ama son adam bunu yemez tabi. :p
  • oldugunuz zaman adaminiz bir direge baglanmis olarak cikardi ve adamin uzerindeki dinamitin fitili yanmaya baslardi. 10 saniye icinde jeton atilmazsa fitil biter keran siyah beyaza donerdi. bir seferinde tekerlekli sandalyedeki son adama kadar ilerlemis onun tarafindan oldurulmustum. elimi cebime attigimda yeni jetonumun kalmadigini fark etmis ne yazik ki gozlerimde yaslarla fitilin bitmesini seyretmistim.* baska bir sefer de tekerlekli sandalyedeki adama kadar 7- 8 jetonla gelmis ancak o adami tam 3 jetonumu harcayarak yenebilmistim
  • oyunun sonunda kiz kurtarilir, sonuc itibariyle haggar kizina, cody ise sevgilisine kavu$mu$ olurdu...guy ise geç de olsa eline üçün tekinin geçtiğinin farkına varıp, oyun boyunca çektigi eziyetlerin hıncını cody'i temiz bir $ekilde sopalayıp çıkarır, sonra da sktirolup giderdi...
hesabın var mı? giriş yap