• nedense türkiye'de doğru düzgün konuşulmayan türk basketbolunun büyük başarısıdır. hem fenerbahçe'yi hem de efes pilsen'i tebrik ederiz.
  • abartilacak ve mucize olarak gormedigim olay.
    zaten 16 katilimcinin 2 tanesi turk takimi.
    16 takimdan 1 takimin son 4 e kalma ihtimali 1/4
    iki takimin ayni anda kalma ihtimali 1/16
    cok mucuze bir durum yok ortada.
    asil tartisilmasi gereken, ayranimiz yokken icmeye , ne isimiz var bu organizasyonda?
    ulkede patates sogan yok, asgari ucret 300 euro.
    genc issiz orani %30larda.
    ulkenin havayollari sirketi buraya sponsor olup, 2 takimimiz da dunyanin parasini buraya gomup kupa kazaniyorlar?
    issiz genc surusu de mac izleyip alkisliyor bunlari.

edit: surekli mesaj atip kufreden arkadaslar, ben bir takimin dusmani oldugum icin yazmadim. sizin icin sportif bir basari olabilir bu durum. aferin fenerbahce ve efes'e.diyeyim. siz de kufur etmeyin.

bana goreyse sportif bir basari degil.
    nihayetinde ne kadar cok para harcarsan basarili olacagin bir platform euroleague.

bir donem yunan takimlari harcadilar parayi basarili oldular. simdi de fenerbahce pesine de diger takimlar bu ise soyundu.
    ulkenin durumu ortada. buraya harcanan paralara yaziktir gunahtir diyorum. kazanilan basari ne uzun soluklu ne ulke sporuna ekonomisine katki saglayacak basari degil. paralari ziyan etmeyin diyorum. sonra bir fener daha yaktirirlar size.

edit; 3 turk takimi varmis. darusafaka. ligin 1/5 i turk takimiymis zaten.
  • takdir edilesi müthiş bir olaydır. ülkede o kadar çok futbol konuşuluyor ki basketbola sıra gelmiyor aq
  • torbadan top çekilmiyor burada. neymiş olasılığı 1/16 olan şeymiş. bu kafayla erzurumspor ile galatasaray'ın da şampiyonluk şansları eşit oluyor.

türk basketbol tarihinin en büyük başarısıdır fenerbahçe'nin euroleague şampiyonluğu sonrası.
  • türk basketbolunun değil, fenerbahçe ve anadolu efes kulüplerinin başarısıdır. ne zaman ki en güçlü takımlarının ilk 5'inde en az iki yerli oyuncun olur, altyapıların fabrika gibi oyuncu üretir, işte o zaman türk basketbolunun başarısı dersin.
  • gurur duyulası hadisedir.
  • final four ile patates, soğan kıyaslaması yapanları ortaya çıkarmıştır. napalim o zaman kapatalım ligleri oyuncularda manavda çalışsın.
    tanım: büyük başarıdır.
  • yarı finalde eşleşmeleri şanssızlık olan, çok mutluluk veren bir olaydır.

türkiye'nin tanıtımıdır, türk takımlarıdır, gururumuzdur her ikisi de.
  • sırf cool olmak için entry sıçmaya çalışmış, ama içinde patlamış yazarlar var başlıkta.

lan malsın, bari ses etme de farkina varmayalım.

neymiş 16 takımın 2'si zaten türk'müş: bu başarı normalmiş.

la bi git la, bi git bi git.
  • basketbolda avrupa'nın en önemli, en büyük dünyada ise nba den sonra en önemli, en büyük organizasyonunda son 4e ülkemizden 2 takımın kalması çok büyük başarıdır. tarihte ilk defa yaşanmış olay ayrıca bu başarıyı yakalayan şimdiye kadar 4-5 ülke var. yapılması gereken tek şey alkışlamak ve gurur duymak.
hesabın var mı? giriş yap