şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: http://inciswf.com/volkankonak.swf )

edit: nabıcan?
  • yarım bıraktığım bütün dizileri tamamladığım haftadır.
  • abazan mühendislerin sanki normalde marco pololarmışta bu hafta gezemiyorlarmış gibi şikayet ettiği vasat hafta. bizim bölümde de 3 erkeğe 13 erkek düşse bende final haftasından şikayet ederdim gerçi.
  • - facebook, twitter gibi ortamlarda "final haftası" temalı iletiler tavan yapar.

- öğrenci kişi tükettiği kafein miktarının (kahve, kola, kahvekola) ne kadar çok olduğundan dem vurmayı bir meziyet zanneder.

- sınav günü herkes ne kadar az uyuduğu konusunda sidik yarıştırır. hiç uyuymamak ayrı bir üstünlük getirir. (bkz: biz orospu çocuğuyduk)

- sıçtın mavisini görmek çok mühim bir bokmuş gibi davranılır.

- muhtemelen twitterda #sictinmavisi trending topic olur.

- "yeaea sınav yarın ama daha hiçbir şeye bakmadımcılık" oldukça popülerdir.

final haftasından çok her seferinde tekrarlayan bu gibi şeyler sıkıcı bence.
  • calissan calisilmayan, gezsen gezilmeyen, dizi mizi izlenmeyen, sacmasapan bir donem. 'hicbir bok yapmadan 5 saat nasil masa basinda oturulur' konulu tez yazilasi zaman.
  • öğrenciyi dertten kederden şair bile yapan işkence haftasıdır.. şöyle ki;

ağlasam sesimi duyar mısınız sınav esnasında,
    düzeltebilir misiniz yanlışlarımı hoca görmeden,
    bilmezdim finallerin bu kadar kazık,
    kopya çekmeninse zor olduğunu,
    üniversiteye gelmeden önce..

bir kopya kağıdı var biliyorum,
    epeyce yaklaşmışım,
    görüyorum..
    okuyamıyorum....
  • adama sabahın 5'inde internet ortamında ne kadar hesabı varsa hiç durmadan kontrol ettirendir. nedense şafak vakti insanların bana mail, mesaj ya da ordan burdan mention atması çok olası geliyor. ve sanki attıkları an göremezsem dünyanın sonu gelecekmiş gibi.

edit: mesela bunu yazdığım andan itibaren düzenli aralıklarla oylanmış mı diye kontrol edicem. çünkü ruh hastasıyım amk.

cıkcıklı edit: amk demişim ayıp etmişim.
  • insanın birden dakik olası tutan hafta.

+tamam şimdi 1.30'da çalışmaya başlıyorum.

saat 1.31 olur

+off kaçırdım ya tamam 2.00'de başlıyorum. kesin başlıyorum bu sefer.

2.00.50
    +ya yuvarlayınca gene olmadı offf tamam 2.30'da başlayacağım ama söz.

2.32..
    gider bu böyle
  • erkekler için kız bakılacak en sağlıklı hafta. 0 makyaj, eşojman, degaj.... her şey fransızca yani.