şükela:  tümü | bugün
  • istanbul 9. sulh ceza hakimliği'nin final araç bakım ve uygulama sistemleri otomotiv dericilik san. ve tic. ltd. şti'nin talebi üzerine verdiği 25.01.2018 tarih ve 2018/427 d. iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • ooo mahkeme kararıyla entry sildirme :)

entry'leri neden sildirdiler bilmiyorum. muhtemelen olumlu yorumlar vardır. kendilerini tanırım. hatta sadece ben değil piyasadaki herkes kendilerini iyi tanır.

mesela bazı galericiler vardır, türlü katakkullilerle pert kayıtlı aracı düşük hassar kayıtlı olarak satarlar. alıcı sonradan kasko yaptırmaya gittiğinde yaptıramaz. çünkü araç pert kayıtlıdır. bir şekilde hasar kaydı dosyayı açık bırakma yoluyla 1 ay süreyle gizlenmiştir. işte bu arkadaşlar bunu yapmazlar.

mesela bazı galericiler vardır, ağır hasarlı aracı alıp bilinçli olarak 1-2 çıtır hasar bırakarak onarırlar ve sadece 2000 tl lokal hasar vardır diyerek piyasa fiyatının çok altında satmaya çalışırlar. hevesli satıcı ucuza düşürdüm diyerek sevinir ama gerçek sonradan ortaya çıkar. meğer aracın şasileri bile feleğin çemberinden geçmiştir. hep yan sanayi parçalar kullanılmıştır falan filan. işte bu arkadaşlar bunu da yapmazlar.

mesela bazı galericiler vardır, ilanda "sadece kaporta hasarı var başka hiçbir hasarı yoktur" yazarlar. anahtar sözcük "hasar". yani o an araç küçük kaporta hasarı dışında hasarsızdır. çünkü onarılmıştır ama bu asla ilanda yazmaz. saf alıcının biri de hevesli hevesli daha aracı görmeden kapora verir. eğer biraz bu işlerden anlıyorsa aracı gördükten sonra işi çözer ve satın almaz. ama kapora için artık çok geçtir. kendisi gibi birçok kişi de kaporayı kaptırmıştır. işte bu arkadaşlar bunu da yapmazlar.

mesela bazı galericiler vardır, km düşürmek, direksiyon değiştirmek falan artık herkesin bildiği şeyleri yazmıyorum bile, birçok halt yerler arabanın altından girer üstünden çıkarlar. cam filmi takan ustanın derinlerdeki kum tanelerinden aracın sel hasarlı olduğunu farkettiğini bile gördüm. sağda solda bulunan çakma oto ekspertizlerden biri anlamamış tabii ki olayı. sonradan baktırıyorlar ki aracın göstergelerinden tut kapı içlerine kadar nem, kum tanesi vs.. arabanın başına gelmeyen kalmamış. işte bu arkadaşlar bunu da yapmazlar.

neyse çok uzattım. dediğim gibi kendileri piyasada çok iyi tanınır. bunlardan bir araç alın ve eşsiz bir tecrübeye doğru yelken açın.

(bkz: ucuz etin yahnisi pek olur)