şükela:  tümü | bugün
  • boğaziçi üniversitesi işletme ve ekonomi kulübünün heyecanla beklediğim etkinliğidir. özellikle selin sayek böke gibi isimlerin konuşmacı olarak orada bulunacak olması, etkinliği daha da çekici hale getiriyor. şunu da şuraya koyayım:

    boğaziçi üniversitesi işletme ve ekonomi kulübü tarafından bu yıl 10.su düzenlenen finance break, 5-9 aralık tarihlerinde saat 17.30’da boğaziçi üniversitesi-ibrahim bodur oditoryumu’nda gerçekleşecek.

    bu yıl finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan finance break’te, finans alanının duayen isimleri ile türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencileri bir araya gelecek. beş gün, yedi farklı oturum ile finans dünyasına dair merak edilen bütün soruların cevapları bulunacak.

    “türkiye’nin ekonomideki yeni yolu”, “uluslararası türk firmaları” ve “sarsıntıdaki avrupa ekonomisi” gibi konulara değinilecek olan 10. finance break’te; qnb finansbank, p&g anadolu holding, arçelik, akfen holding, lcw, koton gibi finans sektörünün önde gelen şirketlerinin ceo ve cfo’larının yanı sıra klaus kirchhoff, barış esen, özgür hatipoğlu, hamdi akın, selin sayek böke gibi birçok seçkin isim de yer alacak.