şükela:  tümü | bugün
  • yağlama değil doğru olanın söylenmesi durumudur.
  • dostum yağlama demişsin ama biz ona habercilik diyoruz.

söylediği tek bir ifadeyi bile yalanlayamazsın. tabi alıştınız a haber kafasına, gerçek haber görünce feleğiniz şaşıyo ahaha.

bu arada dostum demiştim ama, ben köpek sevmem. kedi insanıyım ben. o lafın gelişi yani.

ya bi de ne sorcam, nicki falan boşver de, beyin buldun mu sen? ne oldu o iş?

uyarı üzerine zaruri bir düzeltme: alınan köpek dostlarımız olduysa affola, size hakaret gibi oldu buna köpek deyince ama bir an öyle çıkıverdi değiştirmeyeyim şimdi.
  • bence hiçbir abartısı olmayan haber. ince de seçimi kazandığı takdirde avrupadaki alçakgönüllü başkanlar gibi yatırımı milletine yapacak kendi lüksleri yerine.

ve kendinden ayrı düşünenleri 15 temmuz hainleri olarak adlandırmayacak.
  • akp kurulmadan önce reislerinin 500 sefer amerika’ya gidip üzerine yahudi cesaret madalyası almasına laf edemeyenleri üzmüştür.
  • hiç alışık değilsiniz, değil mi? bu ülkenin cumhurbaşkanı'nın dünyayla entegre, hayatın gerçeklerinin farkında, dünya toplumları nezdinde kabul gören biri olmasına alışık değilsiniz.

yağlama falan değil, standart bir başkan adayı tanıtımıdır. rakibi* hakkında söylenecek tek olumlu şey bulamadıkları için, malum kişinin seçmenleri böyle şeyleri yağlama sanar.
  • - hasiktir lan
  • ne desinler bu da sarayda oturacak faturasını halka odetecek milletin amina koyacağını söyleyen adamlara ihale mi verecek deseydiler
  • dıj güjler dürgiye’yi yıgmag izdiyor. dayyiğiberduvanı yidirmeyiz.

böyyüh oyyunu yıhacağız, beyyik resmi gördüh.

hülo, bülo, yerduğvan, yoğl, göbrü, öççüncü böyyük havaşeyi, barbaray, ganal ğizdanbul, hülo, bülo vb.

yıhadınız, asdınız, guruttunuz, dopladınız, gatlayıb dolaba goydurmayız !!!

tanım: bir adet yav he deyip geçilecek başlık.

al sana yağlama;
    (bkz: allah'ın vasıflarını üstünde toplayan lider)

edit: düzeltme.