• app store'de bulduğum çok faydalı bir uygulama. link:

uygulama app store linki

dolardır, eurodur, altındır hemen hemen her para birimi ve yatırım aracının finansal verileri, hangi banka ne kadar makas alıyor, yorumlar nelerdir vs. vs. gibi bir çok özelliği olan bir uygulama. yapanın ellerine sağlık. yorum yazanlardan bazıları cidden güzel yorumlar yapıyor. onları takip edip yorum yazdıklarında bildirim alabiliyorsunuz. tavsiye ederim. play store'de var mı yok mu tam emin olamadım.
  • uzun zamandır kullandığım oldukça başarılı veri tabanı. usd konusunda bu platformda yazan "istanbul" nickli yazarı takip etmenizi tavsiye ederim.
  • excelle uğraşarak formüller, webden link gömmeler vs işlemini bitiren uygulamadır. kolaylıkmış ve kullanışlı.
  • muadillerine göre çok daha başarılı olan yazılıma sahip güncel borsa gündemini takip etme programı.
    aynı zaman da yapmış olduğunuz yatırımlar karşısında hangi bankadan döviz veya altın aldıysanız o bankanın makas işlemlerine göre tercih yaptığınızı görüp ona göre yatırımlarınızı izleyebiliyorsunuz.

en sevdiğim özelliğinden birisi dolar veya diğer yatırımlar bazında istediğiniz fiyata göre alarm kurabiliyor, bilgilendiriliyorsunuz.
  • uygulamanın forum kısmında ben demiştimciler, takipçi arayanlar, diplomasız finans uzmanları cirit atmakta. yazılanları kısa süreli takip etmek bile iq geriliğine sebep olabilir, uyarmak istedim.
    bunlar haricinde piyasa ve yatırım takibi açısından faydalı bir uygulamadır.
  • uygulamada kur alarmı kurulması büyük avantaj.
  • kur alarmı ve android widget'ı için kullandığım ama dün geceden beri çalışmayan uygulama.

bi kapatıp açın sunucuyu isterseniz.
  • investging kur ayarlardan sallıyorum 100/5 degısım gorurse euro dolar usdtry ne zımdırtı ıster ısen bana sureklı bılkdırım yap de veya eksı olursa de artık amacın neyse gelsın sana yedı yırmıdort bıldırım
  • muhtemelen hacklenen uygulama.
    .
    edit: açıklama geldi.
  • “bildirim servisimiz hacklenmiştir. özür dileriz.” bildirimi atan uygulama. *
hesabın var mı? giriş yap