• türkiye'de doğru düzgün sahibe ruhlu kadın olmadığından, erkeklerin kendilerini tatmin etmek için ve köleliklerini gecekondu kezbanlarına kabul ettirebilmek için uydurdukları rol.
  • (bkz: evlilik)
  • twitter'da bununla ilgili birkaç mesaj geldi.

"finansal köleniz olabilir miyim?"

"köleniz itiniz olabilir miyim?"

diye.

nemenem bir şeymiş bu, onlara sormayayım, geleyim kutsal bilgi kaynağımıza bakayım dedim. burada da bilgi yok.

nedir bu finansal kölelik?

karşılıksız bir ekonomik edimse, bunun asıl adı buradan bakınca enayilik. ha ama fantezidir belki, bilmiyorum.

karşılıklı bir şeyse ve karşılığı tahmin ettiğim şeyse ı-ıh o zaman teşekkür ederim, kalsın.
  • ben hayatımda böyle bir salaklık görmedim.
  • bu ne lan amk malları
  • rotten.com, 4chan, bilumum deepweb, kusturmalı xhamster dahil hayatımda duyduğum en acayip şeylerden biri. hala kabullenebilmiş değilim.
  • bugün onedio sitesi sayesinde tanıştığım kavram.

-efendi ile köle arasında ilginç bir ilişki var

-köle kadının maddi ihtiyaçlarını karşılıyor fakat karşılığında seks dahil hiçbir beklentisi yok.

-köle aşağılanmaktan zevk alıyormuş, sadece para değil evininin işlerini falan da yaptırabiliyormuşsun.

-erkekler kalenin içinden gelen bu ihanet hususunda ne düşünüyorlar merak ediyorum. beni baya güldürdü bu durum. değişik kafalar.
  • klinik bir vaka bence. nasıl bir hayat yaşadılar ki kendilerine bu şekilde davranılması ya da davranmak keyif veriyor. anlaşılır gibi değil.
    bazı fantezileri kabullenebilirim ama resmen adamın ağzına sıçıyor. ciddi anlamda...
    ulan insan insana bunu yapar mı?
  • klinik bir vaka ve ağır bir ruh hastalığı olduğunu düşündüğümdür. açıkçası nasıl bir birey aşağılanmaktan ve bilimum kötü davranıştan zevk alıp kendisine bunu yapan biri için ödeme yapar merak konusu olandır. benim kanımca hastalıktır en tehlikeli olanlarındandır.
  • twitter'ın yeni uygulamaya sunduğu servis. özellikle espri düzeyinde sınır tanımadığına inanan kadınlar ve onların hayallerine gireceğini düşünen akıllı-akılsız bireylerin oluşturduğu durum, iğrençlik.
hesabın var mı? giriş yap