şükela:  tümü | bugün
 • to the moon'un yaratıcısı kan gao'nun gelmekte olan yeni oyun projesi. gao'nun diğer oyunu a bird story'nin protagonistinin to the moon'daki hafızada yolculuk konseptinde yer aldığı ve kuş sevgisiyle dolu adamımızın ömründe yola çıkacağımız bir oyun olacak muhtemelen.

  to the moon'u oynayanların hatırlayacağı the sigmund corporation'ın görevi, ölmekte olan kişilerin her zaman gerçekleştirmek istedikleri bir dileği onların hafızalarına nüfuz ederek mental anlamda gerçekleşmiş kılmaktır. bu şekilde kişi ölmeden önce bir potansiyellerini tamamlamışlık, tatmin olmuşluk hissederek ölüme hazırlanır. to the moon'daki johnny'nin ardından a bird story'nin sessiz ve uçma tutkunu kahramanının son dileğine bir göz atacağız bu kez de.
 • bu senenin sonunda çıkacağı söylenen, sigmund corporation episode 2 görevi aslında. ikincisinin çıkacağını duymuştum, fakat bunlar tamamen gözümden çıkmış. ilkinin serisini yapan ben, galiba ikinciyi de direk yakalayacağım.
 • 14 aralık itibariyle çıkışını yapmış kan gao imzalı to the moon'un devam oyunu.yorumlar çok olumlu.şu an %10 indirimle 16.20 tl.oynayıp bitirince editleyeceğim.bekleyin beni neil ve eva.geliyorum!

  http://store.steampowered.com/…40/finding_paradise/
 • ağlatan şarkılar barındırır
 • dün gece başlayıp sabaha karşı bitirdiğim, to the moon'un devam niteliği sayılabilecek müthiş oyun. to the moon'un yeri bambaşka ama bu da en az onun kadar sağlam olmuş. henüz türkçesi yok ama ben bekleyemedim. ingilizce daha bi dokunaklıymış.

  bu da soundtrack
  çok fena şarkılar var benden söylemesi.

  ayıp.. gözümde yaş kalmadı artık ağlamaktan. harika olmuş.
  önce to the moon, sonra bu. hayatımın en iğrenç dönemlerinde tanıştığım iki güzide oyun.

  mutlaka oynayın dememe gerek yok herhalde.

  *
 • to the moon'u seven her oyuncunun seveceği ve mutlaka oynanması gereken bir oyun olmuş. ara sıra da olsa böyle hikayesi sağlam ve anlatımı güzel oyunların gelmesi beni ve benim gibi oyuncuları çok mutlu ediyor.