şükela:  tümü | bugün
 • ekşi sözlük bünyesinde yazarlık yapmış ve 3 senedir beraber olan bir grubun oluşturduğu podcast ve yayın projesi. yazılar şuan için medium üzerinden yayınlanıyor. podcast yayınlarını ise spotify aracılığı ile dinlemek mümkün.

  avrupa futbolu, sinema ve türk futbolu hakkında yayınlar yapılıyor. ileride yeni alanlar da elbet olur diye umuyorum.

  wenger'in montu

  her hafta yeni bir bölüm yayınlanıyor. wenger'in montu'nda gündem şaşmaz bir şekilde epl oluyor. top 6'e ek olarak ligin geri kalanlarına da değinilen, haftanın maçları ve spesifik konuların konuşulduğu ingiltere premier league podcasti oldu.

  fantasy premier league
  premier lig takipçilerinin kapışma noktası fantasy premier league için haftalık program. kim ne kadar puan aldı, kim takımı uçurdu, kimler transfer edilebilir detaylı inceliyoruz.

  ada çayı

  ada çayı, epl ağırlıklı özel dosyaların derlendiği 2 haftada bir yayınlanan özel program. 1. bölümünde manchester united dosyası hazırlandı. manhester unitedsir alex ferguson devrini de dahil edecek bir şekilde ele alarak bugünlere gelişi incelendi. doğruları ve yanlışları ile manchester united tarihini teknik direktörlerin dönemlerine göre ele alarak inceleyen bir bölüm oldu.

  gaming - bozuk kol

  oyun dünyasında son gelişmelerin enine boyuna masaya yatırıldığı, bilgisayar ve konsol cephesindeki değişimleri ve önemli haberlerin uzun uzadıya konuşulduğu program.

  imebedesi kaç

  haftanın önemli haberlerinin konuşulduğu, vizyon filmlerine kısaca göz atıldığı, özel dosyalarla hafıza anımsatan, gelecek takvimle ilgili de size hatırlatmalar yapan program.

  italyan kesim

  italyan futbolu üzerine farklı konulara yelken açarak ilerleyen bir podcast çalışması. kah nostalji yapılıyor, kah atalanta konuşuluyor. elbette nostalji deyip de ss lazio ve parma'dan bahsetmemek olmaz.

  deniz tarafındaki kale

  ekşi premier league whatsapp grubu üyesi olarak keyif alarak takip edeceğim bir program oldu. dün izlediğim fenerbahçe başakşehir maçının da bir köşesinde konuya dahil olacağı yeni bölümünü daha şimdiden heyecanla bekliyorum.

  podcast yayını yapılan spotify kanalı

  finish ink yazıları için medium sayfası

  finish ink twitter sayfası
 • günlerdir aklımda olan ama halen dinleme fırsatı bulamadığım podcast. çevrimdışı kayıtlı en kısa zamanda dinlemeye başlıyorum.
 • büyük emeklerle kurulmuş, üyelerinin herbirinin alanında arşa çıkan bilgi seviyesi ve kaliteli yorumlarıyla kendini keyifle takip ettiren podcast. öyle yolda, arabada, metrobüste giderken zaman geçsin diye değil, anlayarak, merak ederek dinlenilen ve fazlasıyla doyurucu olan yayınlara ve yazılara imza atılıyor. ayrıca futbol harici konulardaki yazılar da pastanın üstündeki çilek gibi oluyor.
 • amatör bir podcast oluşumu. amatör olmasına rağmen bilgi konusunda profesyonellerden eksik yanı yoktur.
 • sadece spor değil de daha fazlası hedeflenecekmiş gibi duran platform. şimdiye kadarki içerik gayet iyi fakat basketbol konusunda net bir açık var nba ve euroleague olmak üzere. sinema ve oyun podcastleri yelpazeyi genişletmek açısından yerinde olmuş. socrates'in başlattığı bu kaliteli podcast içeriğinin bu tarz oluşumlarla ilerlemesi sevindirici.
 • ağır adımlarla ama sağlam gelen yeni nesil bir podcast oluşumu. spordan, kültüre, sinemaya ve edebiyata geniş bir yelpazede içerik sunuyor. yolu açık olsun.
 • yol arkadaşı.
 • wenger’in montu programını dün itibariyle dinlediğim program. olumlu ve olumsuz eleştirilerim olacak.

  olumlulardan başlarsak; her hafta ligin dinamiklerinden bahsetmeleri ve bunları yaparken de o takımı yakından takip eden birini almaları cok iyi fikir. programda herkes konuya hakim ve lig hakkında bilgi sahibi. özellikle big6 dışındaki takımlara yer vermeleri cok iyi.

  olumsuza gelecek olursak ; bazen big6 cok hızlı geçilebiliyor. sanırım programı uzatmak istemiyorlar gibi geliyor ama majör takımlara 4-5 dk daha fazla zaman verilirse cok iyi olacaktır.

  tüm ekibe iyi sanslar.
 • harika bir oluşum. içerisinde bulunduğum için çok mutluyum. elimizden geldiğince her konuda uzman arkadaşlarla güzel paylaşımlar yapıyoruz. takipte kalın.