şükela:  tümü | bugün
  • finish'in güçlendirilmiş formülü ile diğer tüm finish bulaşık deterjanlarından daha güçlü yeni deterjanı.
  • normalde piyasada bir ürün en üst segment olarak satılırken; durduk yere, herkes de memnunken gayet yeni bir ürün çıkarsa ve bu ürünün daha da kaliteli olduğu iddia edilirse bu genellikle yalandır. hatta totomdan bir kaynak belirteyim yüzde 99. bu da onlardan biri. resmen hiçbir farkı yok hatta sanki daha dandik gibi.

hayvan gibi bulaşık makinesi kullanan biri olarak bu konu benim için bir tutku, evde 2 tip tablet tutuyorum çünkü tanesi 50 kuruşa gelenle 1 liraya gelen arasında bile o kadar az fark var ki aslında. o yüzden basit şeyler için ucuz tableti kullanırken leş gibi yıkamalar için daha pahalı olanı kullanıyorum. yalnız bunu almayın bu aşırı gereksiz bir şey.

yav şuna bak bildiğin diğerinin malzemesinin azaltılıp şekli değiştirilmiş hali

edit: bir üstteki entry reklam meklam yazınca ulan dedim başıma bir almayayım, kanzuk para kazandığımı falan zanneder, ben şunu kullanıyorum daha iyi diyemedim. lan zaten piyasada tek bi rakibi var anlarsınız işte.
  • bulaşık makinesi tableti. normalde finish quantum kullanıcısıyım ve üründen memnunum. daha üst modeli diye bu kez finish quantum max aldım ve almaz olsaydım keşke. hiç iyi yıkamıyor ve mevcut ekonomi sayesinde bitene kadar kullanacağız el mahkum.