şükela:  tümü | bugün soru sor
  • en küçüğü 10 yaşında olan 15 yaşın altındaki çocuklara tecavüz olaylarının arkasında 8 sığınmacının çıkması. gözaltına alınan 8 göçmenin yaşları 18 ile 40 arasında değişiyor. faillerin yakalanmasının ardından finlandiya'da gündem; göçmenlerin ülkeye alımının durdurulması ya da çok katı bir seçim uygulanması ve suça karışanların ülkeden hızla sınırdışı edilmesi.

kaynak

edit: kaynak olarak sputnik'i şüpheli bulanlar olmuş. o nedenle ikinci bir kaynak ekleme ihtiyacı doğdu. helsinkitimes
  • sonra neden avrupa’da ırkçılık yükseliyor diye ağlıyor ortadoğulular.
  • adeta bir kanser.. nereye giderse gitsin, gittigi yerinde icine sican.. tam bir metastaz..

hadi turk milleti gene tribun cocugudur, zamani gelince sizi siktr etmesini bilir de --elin finlisinin ulkesini niye bozuyosun?

(bkz: ortadogu islam batakligi)
  • (bkz: acırsan acınacak duruma düşersin)

atın gitsin hepsini. millete salça olacaklarına tanrılarına hesap sorsunlar, "neden orta doğu, neden ben?" diyerek. gerçi tanrıları bile bakmaz bunların yüzüne. bunların yüzüne tükürür, utanır kendi kulundan.

ucuz iş gücü ise mesele, gidin dinsiz ülkelerden, dinsiz insanlardan seçin. hiç değilse istatistiki olarak sicilleri daha temiz.
  • "isveç'in tecavüz vakalarında birinci olması" başlığında masturbasyon yapan orospu çocuklarına, neden öyle olduğunu anlayabilmeleri için, kafalarına vura vura okutulması gereken haber.

ulan bir yeri de ortadoğu kültürünüzle kirletmeyin.
  • .... düşünün…

kendi iç savaşınızdan kaçıp dünyanın en gelişmiş ülkelerinden birisine kaçıyorsunuz. bu ülke size bakıyor, işsizlik parası veriyor, bedava ev veriyor yaşamanız için. bütün sosyal haklarını ve konforlarını size acıyor.

siz “bunlar kafir” diyerek hem kızlarına tecavüz ediyor, hem mallarını gasp ediyor hem de sosyal sistemlerini sömürüyorsunuz.

en son sahillerdeki bikinili kızlara saldırmaya başladılar. sebep yine aynıydı :”
    siz kafirsiniz” ....
    (bkz: ortadoğulular’dan niçin nefret ediyorum)*
  • "ortadoğulu göçmenler" kısmını okuyunca "lan yoksa?" diyerek yabancı kaynaklara bakan bir ben miyim acaba dedirtmiştir. ama yok, tüm kaynaklar ortadoğulu göçmen veya sığınmacı demiş. niyeyse ben sadece suriye'ye filan öteleyemiyorum bunu. kendi çocuğuna tecavüz edenlerin ülkesiyiz biz de ne de olsa.

(bkz: bir ortadoğu ülkesi olarak türkiye)
  • benzer suçlar bizde de var. ceza kanunumuzun trajikomik uygulamaları bir yana bu suçu işleyenleri beslemeye devam ediyoruz. cezasını çektikten sonra yollayacaksın ülkesine bir daha sokmayacaksın buraya. zaten bayram tatillerini ülkesinde geçiren kişiden mülteci mi olurmuş yahu?
  • bunların leşleri toprağa karışmamalı, tabiat ana gocunur. bu orospu çocukları yüksek sıcaklık ve basınç altında moleküllerine ayrıldıktan sonra radyoaktif atık gibi bertaraf edilmeli, uzaya araba yollayan elon reyiz gerekirse elini taşın altına sokup bu orospu çocuklarını oluşturan atomları uzayın derinliklerine def etmelidir.
  • 3-4 yıl önce isveç suç işleyenlerle ilgili istatistiklerin bir kısmını kamuya kapattı.

şeffaf bir demokrasi için çok büyük ayıp. hele ki isveç gibi bir ülke için.

sebep suç istatistiklerinde ortadoğulu göçmenlerin şampiyonluğu kimseye bırakmaması. üstelik bunların içinde 2. hatta 3. kuşak göçmen çocukları da hatırı sayılır oranlarda yer bulduğundan sjw'lere ve tasmalarını tutan küreselci çeteye üretecek bahane kalmıyor. isveç eğitim sisteminin tezgahından geçmiş olması dahi ortadoğulu arkadaşları cinsel saldırı suçundan alıkoyamıyor çünkü...

medeniyet vahası gibi kalmış kuzey ülkelerinin de yavaş yavaş ağzına sıçılıyor. 80lerde ingiltere ve almanya, 90larda fransa ve italya bitirildi. demografik yapı uygar ülkelerde resmen tahrip ediliyor. türkiye de - 15 yıl önceki haliyle - ortadoğuda bir medeniyet bölgesiydi sınırları açtırılarak komşu ülkelerden farksız hale getirildi .şimdi sıra kuzeyde. ondan sonrası da medeniyetler savaşı zaten...