• finlandiya’da yaşayan bir mühendis, duşta temizlenmenin çok yorucu olduğunu düşünerek araba yıkama sistemini örnek almış ve 3 yıl sonunda geliştirdiği makineyi internetten 5100 dolara satmaya başlamış.

adamın ismi martin paaso

bence gayet akıllıca ben çok beğendim. artık sırtınızı keseletmek için kimseye ihtiyacınız yok.
    tabi kadınların çok hoşuna gideceğini sanmıyorum. banyo duvar temizliğini de çözmesi lazım bu arkadaşın.

human wash
  • bir duş zevkimiz var, bari onun içine etmeyin.
  • benzinliklerdeki 1 tele karşılığı araç yıkatılan bıcı bıcının küçük versiyonu olan sistem. suyu hiç kapatmayarak israfın gözüne vurmuş bu arkadaşımız ayrıca.
  • bizdeki karadenizli mucitlere denk gelen fin mühendis.
  • fillandiya

edit: 'fillandiya' düzeltildikten sonra biraz anlamını yitirdi ama kıyamam silmeye :)
  • (bkz: fillandiya)
  • başlığı görünce teknolojik bir devrim olarak düşünüp heyecanlandım. bildiğin anadoluda tofaş motorundan uçak yapıp yerel haberlere çıkan dayılardan biriymiş.
  • f/p beklentiden uzak olan bir icat. gelişecektir tabi ama realist düşünürsek 5100 dolara türkiye şartlarında ömür boyu kese yapılır sanıyorum.
  • öncelikle fillandiya değil finlandiya gerizekalı.

şimdi o hareket eden fırça, önce götümün arasını sonra kafamı mı temizleyecek?

finlandiyalı mühendislerin pis olduğunu ortaya çıkaran duş sistemdir.
  • gavurun bazı mühendisleri de çok vizyonsuz olabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap