şükela:  tümü | bugün
 • stranger things isimli dizide mike wheeler karakterini oynayan 13 yaşındaki kanada'lı çocuk oyuncu. stranger things dizisi stephen king'in it isimli romanıyla benzeştiriledursun bu arkadaşımız it filminin yeni çevriminde richie tozier isimli karakteri de oynayacakmış.

  kendisini başarılı bulsam da fırlama bir karakter olan richie tozier'i ne kadar başarılı yansıtabilir beyazperdeye merakla beklemekteyim.
 • mike wheeler olarak sevdiğim richie tozier olaraksa bayıldığım oyuncu. normalde korku filmlerini geçtim psikolojik gerilim bile izleyemeyen bana it gibi bir filmi izletmiştir. sırf nasıl oynamış görmek için sinemaya gittim, daha n'olsun.

  ayrıca kendisini supernatural'ın bir bölümünde, iyice minnak halleriyle görmek mümkündür. umarım bu korku/doğaüstü yapımlar kariyerinin tamamını kaplamaz, zira yeteneği farklı farklı türleri denemesi için oldukça elverişli görünüyor.

  --- it spoiler ---

  "welcome to the loser's club asshole!"

  --- spoiler ---
 • calpurnia diye bir grubu olan ve orada gitar çalıp şarkı söyleyen, şimdiden stranger things'te, it movie'de, pup diye bir punk grubunun müzik videolarında oyunculuk yapmış olan, spendtime palace'ın sonora'sında hem oynamış, hem de yardımcı direktörlük yapmış olan yetenekli bir piçovska. 14 yaşında bir çocuk justin roiland, matt-ross duffer ve mac demarco gibi adamlarla takılma imkanına sahip olursa ortaya çıkabilecek neticenin ve imkanlar sunarak, özgüven aşılayarak, güzelce yetiştirilen bir çocuğun neler yapabileceğinin ete kemiğe bürünmüş hali. velhasılıkelam şanslı çocuk.
 • it filminde 'richie tozier' karakterini canlandıran oyuncudur.

  film boyunca sağa sola laf sokması harikaydı. uçuk bir karakteri canlandırmış. süperdi.*
 • stranger things'in mike wheeler'ı.yaşına göre çok güzel oynuyor ve çok çabuk büyüyor maaşalah.
  eğer olur da çapulcular ve severus snape'in gençliğini dizi ya da film çekerlerse snape'i bu çocuk oynamalı.kitabı okurken hayal ettiğim snape'in gençliğine çok benziyor.siyah saçlı uzun burunlu,soluk benizli vsvs
 • biraz adam driver, biraz ezra miller biraz da saadettin teksoy harmanlanıp da oluşturulmuş gibi duran vasat oyuncu. zerre gelecek vaadetmiyor ayrıca sesi de borazan gibi.
 • gelecek vadetmiyor denmesini doğru bulmuyorum çocuk yaşta birisinden ne gibi bir ses bekleniyor acaba. aşağıda stranger things’te mike rolündeki sesi ve görüntüsü ne kadar rahatsız ediyor gibi görünse de gayet doğal ve başarısını gösterir. link
  aksine ben finn’in ileride çok başarılı bir aktör olacağını düşünüyorum, rol içerisindeki her saniyesinde o heyecan çok net görülüyor.
 • stranger things'te en sevdiğim oyuncu ama

  --- spoiler ---

  ıkinci sezonda neden liderliğini aldınız lan adamın
  --- spoiler ---
 • bir cocuk oyuncuya gore guzel isler yapiyor ki filmlerin aranan isimlerinden biri olmus simdiden. halihazirda beyazperdede ya da seslendirme su filmlerde boy gosterecek;
  (bkz: it chapter two)
  (bkz: the addams family)
  (bkz: the goldfinch)
  (bkz: the turning)
  (bkz: ghostbusters 2020)
 • sevimsiz pezevenk ya ne oyunculuğu iyi ne bir albenisi var tipsiz herif.