şükela:  tümü | bugün
  • stranger things isimli dizide mike wheeler karakterini oynayan 13 yaşındaki kanada'lı çocuk oyuncu. stranger things dizisi stephen king'in it isimli romanıyla benzeştiriledursun bu arkadaşımız it filminin yeni çevriminde richie tozier isimli karakteri de oynayacakmış.

kendisini başarılı bulsam da fırlama bir karakter olan richie tozier'i ne kadar başarılı yansıtabilir beyazperdeye merakla beklemekteyim.
  • mike wheeler olarak sevdiğim richie tozier olaraksa bayıldığım oyuncu. normalde korku filmlerini geçtim psikolojik gerilim bile izleyemeyen bana it gibi bir filmi izletmiştir. sırf nasıl oynamış görmek için sinemaya gittim, daha n'olsun.

ayrıca kendisini supernatural'ın bir bölümünde, iyice minnak halleriyle görmek mümkündür. umarım bu korku/doğaüstü yapımlar kariyerinin tamamını kaplamaz, zira yeteneği farklı farklı türleri denemesi için oldukça elverişli görünüyor.

--- it spoiler ---

"welcome to the loser's club asshole!"

--- spoiler ---
  • ezra miller vibe'ı aldığım bebe. 2002 doğumluymuş. ezra miller 25 yaşında. ezra miller geleceğin kimi bilmiyorum ama, finn geleceğin ezra'sı olabilir sanırım. yaşına göre kaliteli dizi ve filmlerde oynaması, karakteristik-kemikli yüz hatları, başarılı oyunculuğu ile iyi işler yapmaya devam edeceğini hissedebiliyorum. veledin takipçisiyim şimdiden.
  • calpurnia diye bir grubu olan ve orada gitar çalıp şarkı söyleyen, şimdiden stranger things'te, it movie'de, pup diye bir punk grubunun müzik videolarında oyunculuk yapmış olan, spendtime palace'ın sonora'sında hem oynamış, hem de yardımcı direktörlük yapmış olan yetenekli bir piçovska. 14 yaşında bir çocuk justin roiland, matt-ross duffer ve mac demarco gibi adamlarla takılma imkanına sahip olursa ortaya çıkabilecek neticenin ve imkanlar sunarak, özgüven aşılayarak, güzelce yetiştirilen bir çocuğun neler yapabileceğinin ete kemiğe bürünmüş hali. velhasılıkelam şanslı çocuk.
  • it filminde 'richie tozier' karakterini canlandıran oyuncudur.

film boyunca sağa sola laf sokması harikaydı. uçuk bir karakteri canlandırmış. süperdi.*