• ürün karşılaştırmalarında çok şahane detaylara yer veren online alışveriş sitesi.

-resim
    -marka
    -kod
    -tanıtım özeti
    -stok durumu

bit.*

birkaç teknik özellik koysanıza oraya minnoşlar, anlayalım neyi karşılaştırdığımızı.
  • 2 gün önce koşu bandı aldım eve. aletin üzerinde ithalatçı firma olarak finspor yazıyor. aleti 2.el almıştım gayet uygun bir fiyata. çok ufak bir masrafı vardı ve satan kişi masrafı büyük diyerek uyguna bıraktı bana.

neyse ilk başta aletin masrafı ne kadar olabilir diye bunlara sordum:
    finspor: görmeden bir şey diyemeyiz..
    ben: peki paletinin bozuk olduğunu düşünüyorum. palet fiyatı ne kadar?
    f: önce görmemiz gerek. arıza teşhisi- servis ücreti 150 tl

yani kapıyı tıklatmanın bedeli 150 tl imiş.

başka bir yere sordum. videosu var mı dedi. çektim attım adama.
    şu parçadan ses geliyor ve yeni bant gerekebilir dedi.

elim de anahtar tutar. açtım koşu bandını. yemin ediyorum motosiklet tamir etmekten daha kolay. 3 parça zaten:
    elektronik kart
    motor aksanı
    motordan kayış bağlantısı ile bant

ilk ikisine dokunup tamir edemezsin fakat bandı değiştirmek de zor değil. onun da videosunu buldum. gönderdim. döner parçasının bilyaları dağılmış. 40 tl parça+ 20 tl de tornacıya verdim sorun çözüldü. daha sonra bantın ayarını yaptım ilk olarak ve kullanıma hazır.

koşu bandını spor salonlarında vs çok kullanmıştım ama içini açmak hiç denk geldiğim bir şey değildi. tamiri harbiden çok kolaymış kart arızası ve motorunu yakmadığınız sürece..

kısaca koşu bandında bunlara işiniz düşerse vazelin gerekli önce. güzel tezgah kurmuşlar..
  • ankara kentpark'taki şubesinden alınan ürünlere karşılık 60 liralık groupon şifresinin verilmesi, ürün ederinin 60 lira 70 kuruş tutması, kupon bedelini çıkarınca borcunuz 70 kuruş denmesi, ki o sırada yandaki müşterinin şunun fiyatı ne sorusuna 70 kuruşluk adamın "x lira, %10 indirimle şu oluyor" cümlesini telaffuz etmesi, "e o zaman son alışveriş anımızı çabuk nihayetlendirelim" diyerek 1 lirayı çıkarma, 25 kuruş iadesi, "ben o kalan 5 kuruşu da alayım" deme, kasanın açılıp 5 kuruşun gelmesi, ad soyad sorma, "yaz kafana göre" deme, telefon sorma, telefon no sallama, 542'li yok mu diye sorma, yok diye yanıt verme, cep telefonu yani diye sorma, yine bir numara sallama şeklinde bir işlem hacmi yaratan kurumsu.
  • ilk kez alışveriş yaptığım ve çok memnun kaldığım spor ekipmanı alışveriş sitesi.

vücut geliştirmeyle ilgili bir ürün alacaktım ve aynı gün içinde kargolanması gerekiyordu. birkaç siteye baktım, en uygun fiyat buradaydı, üstelik ücretsiz ve aynı gün kargo seçeneği de vardı. diğer siteler ise ürünü 3-5 gün içinde ücretli olarak yolluyordu.

kendileriyle iletişime geçtiğimde kargoyu hızlandıracak bir işlem daha yaptılar, hemen geldi ürün. teşekkür ediyorum buradan.
  • tunturi, vision, super gym, body solid, sports art markali kondisyon cihazlarini turkiye'ye getiren, getirmekle kalmayip saglam bir ekiple teknik servisi urunlerden eksik etmeyen kurulus.
  • 29 ağustosta bir arkadaşın tavsiyesiyle alışveriş yaptım. 30 ağustosta 19:30 civarı teslimatı yaptılar, horoz kargonun da hakkını vermek isterim burda.

malzeme güzel hatta aldığım fiyata göre çok çok güzel, şaşırdım resmen. insanlar alışveriş yapmadan önce yorumları okuyor <en azından ben ekşiye bir göz atıyorum>.

ben alışverişimden çok memnunum, gönül rahatlığıyla internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

e-finspor.com

edit: eksikleri de söyleyelim madem, aleti gelip birisi mi kuracak biz mi kuracağız hiç bir yerde yazmıyor sitelerinde, bende açtım kurdum canavarı.

ürünü teslim almama rağmen sitede, tedarik sürecinde yazıyor.
  • çok sayıda ve çeşitli ürün ithal eden, markalarına dokunmayan firma. ithal ettiği markalar arasında dunlop, york, magnum, weslo gibi kondisyon aletleri, protech, advance gibi spor malzemeleri ayrıca mikasa ve spalding de bulunan 30 yıllık firma. teknik servisi güzel çalışır.***
  • geçen gün ilk kez alışveriş yaptığım spor mağazası; gayet memnun kaldım.
    toplamda iki çeşit 1.25 kg olimpik bar plakaları tedarik ediyorlar; decathlon'da olimpik bara için plaka yok sadece domyos barlar için plaka var.
    ürün çeşitliliğinden dolayı tebrik ediyorum kendilerini.
  • çok iyi niyetli ve yardımcı bir spor mağazası. tamamen keyfi (malda ayıp yok yani) şekilde iade ettiğim ürün ve para iadesi süreciyle ilgili yapabilecekleri tüm yardımı yaptılar, banka ile ilgili kısımları da kendileri takip ettiler, ne zaman arasam bakıp geri dönelim dediler ve 1 saat içinde döndüler. bu kendilerinden ilk alışverişimdi, iade gerekti, ama bundan sonra spor malzemesinde ilk tercihim.
hesabın var mı? giriş yap